הזומבים חוזרים: היורש הרוחני של Left 4 Dead מקבל תאריך יציאה

אם התגעגעתם לחסל גלים של זומבים, משחק חדש ומבטיח בשם Hellbreach Vegas עומד לצאת בסטים, ואותו מפתח אדם אחד בלבד

Hellbreach Vegas הוא משחק הישרדות FPS מבוסס גלים בנוסח Left 4 Dead ו-Call of Duty Zombies, והוא יגיע בקרוב ל-Steam Early Access.

מאחר וכותר המשך ל Left 4 Dead לא נראה באופק, והזומבים מ-CoD Zombies לא תמיד מתאימים לכל אחד, משחק הזומבים החדש Hellbreach: Vegas, עשוי להיות התשובה. המשחק אמור להגיע לשלב הגישה מוקדמת בקרוב מאוד, וצפוי להגיע גם פלייטסט (מבחן הפעלה חינמי) שיגיע אפילו מוקדם יותר.

Hellbreach: Vegas מפותח על ידי חברה בשם Infinity Ape באמצעות המנוע הגרפי Unreal Engine 4. מנוע קצת מיושן, אבל מה שמרשים בכל הסיפור כאן הוא כי מדובר באולפן של אדם אחד בשם אשלי אליס. נראה שהוא לקח את הקטעים הטובים ביותר מכל משחקי הזומבים הטובים ביותר בז'אנר ההישרדות ויצר מיקס די מבטיח.

מה הסיפור של Hellbreach Vegas?

המשחק הוא בז'אנר משחקי יריות בגוף ראשון מבוסס זומבים המציע חוויה ש בין 1-4 שחקנים. שחקו כשורד סולו או צוות של עד ארבעה והתמודדו עם איום של זומבים ושאר יצורים ברחובות מוארי הניאון של לאס וגאס.

Hellbreach: Vegas מכיל 3 מצבים כאשר ברירת המחדל היא מצב 'הישרדות' (‘Survive’). במצב זה תתמודדו מול גלים אינסופיים של זומבים רבים ומסוכנים יותר ויותר ואתם חייבים להחזיק מעמד כמה שאתם יכולים.

מצב 'לכודים' (‘Trapped’) מציב אתכם בגרסה קטנה ומאתגרת יותר של המפה, מה שמגביר את המתח ומלחיץ יותר מהישרדות, בעוד מצב 'Gun Pro' נותן לך שליטה חופשית של כל סוגי הנשק בתנאי לחץ.

תקשורת, תיאום ושיתוף משאבים הופכים לחשיבות עליונה. בעוד ש-Singleplayer מתמקדת בקיטינג זהיר, Multiplayer מתמקדת בהחייאת בני הזוג שלך, בתקשורת מיקומים ובפיתוי אויבים לפינות השונות של המפה כדי לאפשר את השלמת הסיבוב בצורה מיומנת.

Hellbreach: Vegas צפוי להגיע ביום שני ה-11 במרץ באמצעות Steam Early Access. יש לכם אפשרות לנסות את מבחן ההפעלה שלפני ההשקה בחינם מיום רביעי 21 בפברואר עד יום שני 26 בפברואר.

אתם יכולים לגשת לעמוד המשחק בחנות Steam של המשחק כדי להוסיף אותו לרשימת המשאלות שלכם או לבקש גישה למבחן המשחק הקרוב. עד שתוכלו לשחק, אתם מוזמנים לקרוא על 10 משחקי היריות החינמיים המומלצים ל-PC או למובייל.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות