מנכ"ל סאבר אינטראקטיב אומר שהרימייק ל- Star Wars KOTOR "חי וקיים"

מעריצי מלחמת הכוכבים יכולים עדיין לפתח ציפיות לגרסה המחודשת של אחד המשחקים הטובים בסדרה

הגרסה המחודשת של המשחק Star Wars KOTOR ("אבירי הרפובליקה הישנה", באנגלית- "Knights of the Old Republic") עדיין בתכנון. זו ההבטחה שהעניק מנכ"ל Saber Interactive, מתיו קארץ', למעריצי המשחק בשיחה עם האתר IGN.

קארץ' גם אמר שהאולפן "מוקדש לוודא שהפיתוח יתעלה על ציפיות השחקנים", מה שנשמע כמו רמז לכך שנדרשת למשחק עוד תקופה ארוכה של פיתוח.

זה ברור וברור שאנחנו עובדים על זה. זה היה בעיתונות מספר פעמים. מה שאני אגיד זה שהמשחק חי וקיים, ואנחנו מחויבים לוודא שאנחנו עולים על ציפיות הצרכנים.

הגרסה המחודשת של Star Wars KOTOR הוכרזה רשמית ב-PlayStation Showcase בספטמבר 2021 פורסם כי מי שאחראית על הפיתוח שלה היא חברת Aspyr Media (שחתומה על כמה פורטים של משחקי מלחמת הכוכבים הקלאסיים).

עם זאת, ביולי 2022 דווח כי הגרסה המחודשת של מלחמת הכוכבים KOTOR נמצאת במצב 'הולד'. חודש לאחר מכן, Embracer (הבעלים של Aspyr Media) חשפה כי המשחק הועבר למפתחת אחרת בתוך הקבוצה, Saber Interactive (המפתחת גם את Warhammer 40,000: Space Marine 2 שצפוי לצאת השנה).

כיום סאבר אינטראקטיב כבר לא חלק מקבוצת Embracer. החברה הספיקה לאגוד מתחתיה למעלה מ-3,000 עובדים המפוזרים באולפנים 4A Games, 3D Realms, New World Interactive, Mad Head Games, Zen Studios ו-Slipgate Ironworks.

למרות זאת, הגרסה המחודשת של KOTOR עדיין תופץ על ידי Embracer Group.

"מלחמת הכוכבים: אבירי הרפובליקה הישנה" – Star Wars: Knights of the Old Republic (לעיתים קרובות מקוצר KOTOR) הוא משחק תפקידים שפותח על ידי BioWare והופץ על ידי LucasArts. זהו הפרק הראשון בסדרה והוא שוחרר ל-Xbox הראשון ב-16 ביולי 2003 ול-PC ב-19 בנובמבר 2003.

המשחק גם שוחרר ל-Mac OS X, iOS ו-Android על ידי Aspyr, וניתן לשחק בו גם ב-Xbox 360, Xbox One, ו-Xbox Series X ו-Serie S באמצעות תאימות לאחור. גרסת Nintendo Switch שוחררה ב-11 בנובמבר 2021.

רוצים לקבל עדכונים ודיווחים ישירות לנייד?הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג, טכנולוגיה ובידור.

מקור
ign

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות