יוביסופט הסתבכה עם היפנים, ופרסמה התנצלות

יוביסופט (Ubisoft) התנצלה בפני קבוצת שחזור היסטורית יפנית על השימוש בדגל שלה בקטעי הארט של Assassin's Creed Shadows ללא כל רשות.

מדיווח של האתר Siliconera, 'יוביסופט יפן' (Ubisoft Japan) פרסמה התנצלות ב-X/Twitter והודתה שהיא השתמשה בדגל בשתי יצירות אמנות ללא רשות. היא גם טענה שהתנצלה בפני בעלי הדגל Sekigahara Teppo-tai, קבוצת שחזור היסטורית המורכבת ממתנדבים המופיעים בפסטיבלים ובאירועים אחרים.

מעריצים בעלי עיינים של נץ הבחינו בשחזור הזהה של הדגל, שניתן לראות למעלה בתמונה הראשית, ביצירת קונספט ל-Assassin's Creed שהוגדרה ביפן ופורסמה לצד החשיפה המלאה שלו. זה הועלה לחבר מוביל ב-Sekigahara Teppo-tai, משתמש X/Twitter @matchlock_kage, שפרסם תמונה של הדגל האמיתי שצולם ב-27 באוקטובר 2019, והביע דאגה מכך שיוביסופט משתמשת בו ללא רשות.

כעת פרסמה יוביסופט התנצלות על השימוש בדגל, ואמרה שהיא לא תשתמש יותר ביצירות האמנות הקשורות למעט חריג אחד: ספר האמנות הפיזי שכבר הודפס והוצג במהדורת האספנים של Assassin's Creed Shadows. החברה אמרה שהיא שואפת להפוך את העולם של Assassin's Creed Shadows ל"אותנטי ככל האפשר".

Assassin's Creed Shadows נחשף במלואו במאי 2024 כמשחק המתרחש ביפן שבו שחקנים משתלטים על שני גיבורים: השינובית החמקנית נאו ויאסקה הסמוראי האפריקאי, שהוא דמות אמיתית מההיסטוריה היפנית.

Assassin's Creed Shadows ישוחרר ב-15 בנובמבר ל-Xbox Series X|S, PS5, PC, Mac ואמזון לונה.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות