הוכרז: Assassin’s Creed Shadows הוא המשחק הבא בסדרה

מחליף את השם הקודם AC Red. טריילר בכורה עולמי ינחת כבר השבוע

חברת יוביסופט (Ubisoft) הודיעה רשמית כי Assassin's Creed Shadows הוא השם הרשמי של AC Red, והכותר הבא בסדרת אססינס קריד. חשיפה מלאה בבכורה עולמית תגיע בעוד יומיים. תוכלו לצפות כאן:

הכותר Assassin's Creed Shadows הוכרז ב-X, לצד תמונה של שעון חול הממוקם במה שנראה כסביבה יפנית מודרנית. יוביסופט מבטיחה ש"ספירה לאחור" תתחיל בערוצי המדיה החברתית שלהם במהלך היומיים הקרובים. החברה גם מאתגרת את המעריצים לפצח פאזל המחובר לשעון החול, ואומרת "אלה שיצליחו יתוגמלו".

בחנות ברשמית של Ubisoft יש כעת דף נחיתה רשמי של Assassin's Creed Shadows, הכולל גם כמה תמונות הכוללות רצפי מספרים מסתוריים.

אחרי Assassin's Creed Mirage (ביקורת שלנו כאן), כותר הדגל הראשי בסדרה ששוחרר באוקטובר שנה שעברה, החלו לצוץ שמועות רבות ברשת אודות המשחק הבא בסדרה.

הכותר החדש, בשמו הקודם Assassin's Creed Red הוא הופעת הבכורה המיוחלת של הסדרה ביפן הפיאודלית, והיא תהיה דריכת הרגל הראשונה של הפרויקט Assassin's Creed Infinity. יוביסופט הגדירה פרויקט זה כ"מרכז שיאחד את כל החוויות השונות שלנו, והשחקנים שלנו, יחד בדרכים משמעותיות".

דיווחים אחרונים טוענים כי הוא די דומה ל- Valhalla, מבחינת מכניקת המשחק, אם כי עם הרבה יותר אלימות ודם כמו עריפת ראשים.

יתרה מכך, ההתגנבות תהיה אלמנט חשוב מתמיד, ותאפשר לשחקנים לכבות לפידים, להסתתר בדשא גבוה ושיחים, ואפילו ללכת במצב נטוי כדי להימנע ממראה האויב. קצת דומה ל-Splinter Cell.

נצטרך להמתין לטריילר הבכורה העולמי, ביום רביעי הקרוב, ה-15 במאי, שעה 19:00, שעון ישראל.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
אתר המשחק הרשמי
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות