שני מתנקשים, בגישה שונה: Assassin's Creed Shadows מקבל שני טריילרים חדשים

באנר TMS

האירוע של יוביסופט (Ubisoft) עד כה בהתאם לציפיות, ובמהלך Ubisoft Forward שהוא חלק מ- Summer Game Fest 2024, היא חשפה סרטון של כרבע שעה למשחק הכי גדול שלה השנה – Assassin’s Creed Shadows.

החשיפה הערב של Assassin's Creed Shadows התמקדה בעיקר בסיפור, בדמויות ובתפאורה שלה. טריילר הגיימפליי המורחב של מה שראינו אתמול באירוע הענק של מיקרוסופט מופיע כאן למעלה, והוא כולל מבט מעמיק על מכניקת ההתגנבות המעודכנת של המשחק, חקר העולם ועוד.

במאי המשחק צ'רלס בנואה והמנהל האמנותי תיירי דנסרו הציגו בסרטון נוסף באורך של 10 דקות, צלילה עמוקה לתוך הלחימה וההתגנבות של המשחק.

שני מתנקשים – המתגנבת והמסתער

הסרטון מתמקד בדינמיקה המשלימה בין שני הגיבורים שניתן לשחק בהם: נאו שינובי הזריזה והמתגנבת, ויאסקה, הסמוראי הממוקד בלחימה.

לפני משימות סיפור מסוימות, נאו ויאסקה ידונו כיצד לגשת בצורה הטובה ביותר לאיום או למשימה העומדת לפניהם. אם תיבחרו בנאו, ​​היא תחכה לשעת לילה ותשחק במשימה כמו שמתנקש אמיתי צריך לעשות, תיצמד לצללים, תהרוג רק את אלה שצריך, ותצא בשלום ללא זיהוי.

על ידי בחירת יאסקה, זה כבר סיפור אחר, הוא הרמבו שבחבורה, יסתער על האיום באור יום, יפרוץ ויחתוך לעבר צבא קטן של אויבים ואפילו יסתער דרך קירות מוצקים לאחר שעבר מסע רצח מהיר.

לפי יוביסופט, שחקנים יוכלו לחזור ולשחק שוב משימה עם הדמות השנייה, כך שאם אתה רוצה לחוות את כל מה שיש למשחק להציע, או סתם בא לך לראות את הפרספקטיבה האחרת, יש לך את החופש לעשות זאת .

Assassin's Creed Shadows מתוכנן לצאת ב-15 בנובמבר 2024 ל-Xbox Series X|S, PlayStation 5, PC, Amazon Luna ומק. המשחק יגיע גם לאייפד בהמשך.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות