הפיתוח של The Witcher 4 מתקדם, אבל לאט מהצפוי

הכותר הבא בסאגת The Witcher היה אמור להתקדם מהר עם המעבר למנוע אנריל 5, אבל בפועל זה לא קרה

לפני כשנה, הודיעה חברת CD Projekt Red שסאגת The Witcher הבאה שלהם (שהתכנית המקורית הייתה טרילוגיה, אבל עם ההצלחה, The Witcher 4 הופך את זה לסאגה בהמשכים) תופעל על ידי המנוע החדש והנוצץ של חברת אפיק- Unreal Engine 5, ולא על ידי המנוע REDengine הפנימי של החברה. במעמד ההכרזה הודיעה CDPR שהמהלך הזה "יגביר את יכולת החיזוי והיעילות של הפיתוח", אבל האם זה באמת מה שקרה בשטח? לא כל כך.

במהלך השיחה האחרונה של החברה עם המשקיעים במסגרת דיווח תוצאות הרבעון האחרון, מנכ"ל CD Projekt Red, אדם קיצ'ינסקי, הודה כי המעבר ל-UE5 עדיין לא האיץ את תהליך הפיתוח שלהם עבור The Witcher 4, מכיוון שהם מתמקדים ביצירת כלים והדרכת עובדים במנוע החדש (יש כרגע כ-200 אנשים עובדים על המשחק). עם זאת, החברה מצפה שפיתוח פרויקטים עתידיים של UE5 יהיה חלק יותר ברגע שהגמגומים המוקדמים הללו ייעלמו מהדרך.

חלק מהמפתחים עדיין לומדים את טכנולוגיית [Unreal Engine 5], ובמקביל, ישנם צוותים שעובדים יחד עם Epic על כל ההיבטים הדרושים ל-RPG שלנו בעולם הפתוח, מונעי סיפורים. בהחלט, עבור הפרויקט הראשון [שלנו], פולריס, זה… אולי לא יאט, אבל זה לא יאיץ את תהליכי ה[פיתוח]. אבל עבור הפרויקטים הבאים, אנו מניחים שזה אמור להחליק את הייצור. זו הייתה אחת הסיבות שמאחורי […] לומר שאנחנו רוצים לשחרר שלושה משחקי Witcher גדולים בתוך שש שנים, החל מהשחרור של Polaris, שהוא The Witcher 4.

The Witcher 3 הוא המשחק האחרון בסדרה, והמצליח ביותר בעשור האחרון בז'אנר משחקי התפקידים (RPG). משחק עטור הפרסים שלה, מכר, נכון לאפריל השנה, למעלה מ-40 מיליון יחידות ברחבי העולם מאז שיצא לראשונה בשנת 2015. סדרת Witcher שזכתה גם לסדרה מצליחה בנטפליקס, חצתה למעלה מ-65 מיליון עותקים ברחבי העולם, נכון לאוקטובר 2022.

במקביל לעבודה על הפיתוח של דה וויצ'ר הבא, החברה ממשיכה לעבוד במקביל גם על המשחק הסופר מצליח שלה סייברפאנק 2077 (Cyberpunk 2077), ולשחרר לו תכנים חדשים.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות