פרסומת

הוכרז: רימייק למשחק The Witcher נמצא בפיתוח

CD Projekt Red הודיעה כי גרסה מחודשת מלאה של The Witcher, הכותר הראשון בסדרת ה- RPG, נמצא בפיתוח.

The Witcher Remake מפותח על ידי החברה הפולנית Fool's Theory, שידועה בעיקר בזכות עזרה בפיתוח המשחקים Baldur's Gate 3 ו- Divinity: Original Sin 2. הרימייק מפותח על המנוע הגרפי החדש של אפיק, Unreal Engine 5, תוך שימוש באותו ערכת כלים כמו The Witcher 4.

הגרסה המחודשת היא הפרויקט שעליו הכריזה CDPR (שחגגה יומולדת 20 בחודש שעבר) בעבר כ-Project Canis Majoris, שתואר בתחילה כ"RPG מונע עלילה" המתרחש ביקום Witcher, שפותח על ידי אולפן חיצוני ללא שם.

Fool's Theory "מעסיקה מפתחים ותיקים רבים שעבדו בעבר על The Witcher 2: Assassins of Kings ו-The Witcher 3: Wild Hunt", על פי הודעה לעיתונות. CD Projekt "מספקת פיקוח יצירתי מלא" על הפרויקט.

Fool's Theory מכירה את "חומר המקור היטב, הם יודעים כמה גיימרים ציפו לראות את הרימייק מתרחש, והם יודעים איך ליצור משחקים מדהימים ושאפתניים", אומר ראש אולפן CDPR, אדם בדובסקי. "ולמרות שייקח זמן עד שנהיה מוכנים לשתף עוד על המשחק ומתוך המשחק, אני יודע שיהיה שווה לחכות".

The Witcher 3: Wild Hunt – אחד המשחקים המצליחים בהיסטוריה

The Witcher 3 הוא המשחק האחרון בסדרה, והמצליח ביותר בעשור האחרון בז'אנר משחקי התפקידים (RPG). משחק עטור הפרסים שלה, מכר, נכון לאפריל השנה, למעלה מ-40 מיליון יחידות ברחבי העולם מאז שיצא לראשונה בשנת 2015. סדרת Witcher שזכתה גם לסדרה מצליחה בנטפליקס, חצתה למעלה מ-65 מיליון עותקים ברחבי העולם.

מקור

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות