דיווח: פרטים חדשים על הדמויות הראשיות ב-The Last of Us Part 3

חלק מהעלילה של The Last of Us Part 3 יעסוק בקבוצת אוכלי נבלות ששרדו בפאתי העיר הפוסט-אפוקליפטית, דחוסים בבית ויקטוריאני המשמש להם כבסיס

הדלפות חדשות בנוגע לקיומו לכאורה של The Last of Us Part 3 מפרטות קבוצה חדשה של שורדים וקצה חוט של עלילה פוטנציאלית. המדליף המכובד 'DanielRPK' דיווח פרטים על חמש דמויות חדשות כולל תפקידיהן ומערכות היחסים שלהן בפוסט האחרון של Patreon.

לאחר שחרורה של הסדרה The Last of Us ב-HBO Max והגרסה המחודשת האחרונה של המשחק הראשון עם The Last of Us Part 1, העניין בזיכיון והייפ רשמו עליה חדה. בעוד המפתחת Naughty Dog עדיין לא הודיעה רשמית על קיומו של פרק שלישי בשם The Last of Us Part 3, קהילת המשחקים בכל זאת הייתה גדושה בספקולציות לגבי המשך הסיפור.

העלילה של TLOS חלק 3 מתגבשת

יוצר הסדרה, הישראלי לשעבר, ניל דרוקמן, הודה בראיונות בהתרגשות של בסיס המעריצים מוצק לקראת פרק שלישי פוטנציאלי, אבל עדיין שום דבר לא אושר. מדליף אמין אחר בשם ViewerAnon טען בסוף השנה שעברה שהמשחק אכן נמצא בפיתוח. ההדלפה של המידע החדש הזה מעידה שלא רק שהמשחק נמצא בפיתוח אלא שהסיפור כבר מתגבש. DanielRPK דיווח הלילה:

חלק מהעלילה (של The Last of Us Part 3) יעסוק בקבוצת אוכלי נבלות ששרדו בפאתי העיר הפוסט-אפוקליפטית, דחוסים בבית ויקטוריאני המשמש להם כבסיס

ואלה הדמויות: הדיווח טוען ש- Naughty Dog מחפש ללהק מדבבים לחמש מאותן דמויות חדשות, עם תפקידים של לוקאס, מייסון, ואל, עזרא ו-גרסיס, שכביכול עומדים על הפרק. לוקאס מתואר כגבר שורד ו"חביב" ש"מפתח מערכת יחסים עם שורדת אחרת עד שיחשוף את הצד האפל שלו". מייסון הוא חייל לשעבר, ויש פחות מידע על ואל שההדלפה מתארת כ"נקבה, מנהיגת הקבוצה" ובחור בשם עזרא ינהל מאבק על המנהיגות של הקבוצה מידי ואל. הפרטים על גרסיס (Gracis) דלילים באופן דומה ומתוארים בפוסט רק כנקבה בגילאי 18-25. כל אלו ועוד יתיישבו בבית ויקטוריאני בפאתי עיר פוסט-אפוקליפטית במשחק.

מדליף נוסף בשם ViewerAnon הוסיף כי אלי תהיה חשובה במשחק ה-3 לפחות כפי שהייתה בThe Last of Us Part 2.

כמובן שיש לקחת את הדיווח הזה בהתאם לעובדה שמדובר כרגע בשמועה, כמו כן את הדיווח על פרוייקט מולטיפלייר לסדרה שנקרה The Last of Us: Factions.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מקור: dexerto


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות