צפו ב-10 דקות של גיימפליי של The Day Before

אחרי הדחייה האחרונה של למעלה מחצי שנה, המפתחת חושפת סרטון גיימפליי ארוך של משחק ההישרדות המבטיח

משחק היריות MMO הישרדות בעולם הפתוח The Day Before חזר לאחרונה שוב לכותרות כשתאריך השחרור שלו נדחה מה-1 במרץ ל-10 בנובמבר כתוצאה ממחלוקת מתמשכת על סימנים מסחריים. רק שכמה ימים לאחר מכן, המייסדים השותפים של אולפן הפיתוח Fntastic הודו שהעיכוב היה קורה עם או בלי מצב הסימן המסחרי, כי המשחק צריך עוד ליטוש.

הלילה שחררה החברה סרטון גיימפליי חדש בן עשר דקות של המשחק The Day Before בו תוכלו להיחשף לדמות נשית במשחק המשוטטת ברחבי ניו יורק ביום וגם בשעות הלילה. כמו כן תיחשפו לאפשרויות קטסטומיזציה של הנשקים. לשיפוטכם:

https://www.youtube.com/watch?v=-KgrIGUhoZA&ab_channel=Fntastic

The Day Before נראה כמו הכלאה בין The Division ל-The Last of Us והוא משחק הישרדות MMO בעולם פתוח המתרחש בארצות הברית שלאחר המגפה. זומבים נגועים הרעבים לבשר חי מסתובבים בכל מקום, וניצולים הורגים זה את זה בגלל מזון, נשק ומכוניות. במשחק תתעוררו לבד "בעולם שאתם כבר לא זוכרים" ותצאו למצוא תשובות ולאסוף משאבים שאתם זקוקים להם כדי לשרוד עוד יום.

כדי לשרוד, תשתמשו בנשק מציאותי נגד הזומבים ונגד שחקנים אחרים. יהיה לכם מד טמפרטורה, מד צמא ועוד שיעזרו לכם לעקוב אחר התמותה שלך בזמן שאתם מסתובבים וחוקרים את העולם.

The Day Before – ארצות הברית שלאחר המגפה

המשחק יתמוך בטכנולוגיות המודרניות של כרטיסי המסך מסדרת RTX (סדרה 30 ו- 40 שכבר הוכרזה רשמית) מבית NVIDIA, עם הגדרות כמו Deep Learning Super Sampling (DLSS), וכמובן Ray Tracing.

יש לציין כי המשחק נדחה בפעם הקודמת לשנת 2023 עקב המעבר ממנוע UE4 ל-Unreal Engine 5. המפתחת Fntastic, תכננה לשחרר אותו במקור ב-21 ביוני שנה שעברה. נכון להיום, ומאז הדחייה באחרונה בגין סימנים מסחריים, המשחק לא קיים בחנות של סטים. עד שיחזור המשחק לחנות של סטים, תוכלו להתעדכן בעמוד הבית הרשמי שלו.

The Day Before ישוחרר ב-10 בנובמבר, 2023 ל-Xbox Series X | SPS5  וכמובן למחשב האישי (PC).

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות