סרטון שהדליף את מפרט PS5 Pro הוסר לבקשת סוני

הסרטון של "Moore’s Law is Dead" הוסר בגין תביעת זכויות יוצרים

בחודש שעבר דיווחנו על הדלפת המפרט של ה-PS5 Pro, פרטים שהגיעו באמצעות מסמכים פנימיים של סוני שדלפו לרשת. בעקבות כך, סוני הודיעה כי היא פתחה בחקירה פנימית לגבי המסמכים שהודלפו.

אחד ממקורות ההדלפה ההיא היה ערוץ היוטיוב הטכנולוגי הידוע בשם "חוק מור מת" (Moore's Law is Dead) ששיתף בסרטון פרטים על תוכן המסמכים הקשורים לדגם ה-PS5 "פרו" של סוני שהציע פרטים ומידע חדשים על הקונסולה.

הפרטים החדשים והמעניינים מאותו סרטון כללו מהירות רינדור גבוהה יותר באופן משמעותי, ביצועי מעקב אחר קרניים משופרים עד פי שלוש, וטכנולוגיית שיפור קנה המידה של סוני – PlayStation Spectral Super Resolution (PSSR). על פי ה-Digital Foundry (השייך ל- Eurogamer), טכנולוגיה זו יכולה לאפשר איכות תמונה משופרת במידה ניכרת של כותרי PS5 קיימים.

כעת, אותו סרטון אינו זמין ביוטיוב, וקישור אליו מוביל להודעה: "סרטון זה אינו זמין יותר עקב תביעה בגין זכויות יוצרים של Sony Interactive Entertainment".

הסרת הסרטון, אינה בהכרח אומרת שהמידע או הפרטים שהוזכרו בו היו הדבר האמיתי, אבל נראה כי הדיווחים האחרונים והשמועות מצביעים על כך שהמסמך שהודלף היה חוקי.

הדיווח האחרון של טום וורן מהאתר The Verge שכותרתו "ה-PS5 Pro אמיתי", מאמת את הדיווח כי מעבד PS5 Pro יגדל ל-3.85 ג'יגה הרץ ומחדש על כך שמפתחים יוכלו להשתמש ב-1.2GB נוספים של זיכרון מערכת ב-PS5 Pro, כך שהקונסולה תגיע עם זיכרון מוגדל של 13.7GB בהשוואה ל-12.5GB שהוקצו למשחקים ב-PS5 הבסיסי.

וורן גם טוען כי סוני כעת מבקשת ממפתחים להתאים את המשחקים שלהם במהלך הקיץ לחומרה החדשה, מה שמרמז כי הקונסולה תגיע בתקופת החגים 2024.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp 


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות