דיווח: רוקסטדי עובדת על גרסת “Director’s Cut” של הוגוורטס לגאסי

על פי דיווח של ג'ייסון שרייר מבלומברג, גרסה חדשה של  'הוגוורטס לגאסי' (Hogwarts Legacy) נמצאת בפיתוח, וחברי Rocksteady Studios, האולפן מאחורי סדרת Batman: Arkham וגם משחק 'יחידת המתאבדים' האחרון והכושל : Kill the Justice League, עובדים עליה.

שרייר התמקד במצוקת הפיתוח של משחק השירות החי של "יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" שיצא מוקדם יותר השנה על ידי אולפני Rocksteady ו-Warner Bros Interactive Entertainment, וחשף כי "גרסת הבמאי" ("director's cut") של משחק הארי פוטר האחרון נמצאת בתהליך עבודה.

לא נמסר מידע נוסף על הגרסה הזו, כך שלא ברור במה היא תהיה שונה מגרסת הבסיס המצליחה ביותר של המשחק.

מה שכן דווח זה שרבים מעובדי האולפן עוזרים כעת בפיתוח "גרסת הבמאי" חדשה של הוגוורטס לגאסי. במקביל, שרייר גם מוסיף כי, ראשי האולפנים מחפשים להציע משחק חדש לשחקן יחיד, שיחזיר את רוקסטדי לשורשים שלה (קרי, משחקי באטמן איכותיים).

סטטיסטיקה של קסמים וכישופים במשחק Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy ׁ(תמונה: Avalanche Software)

הוגוורטס לגאסי היה המשחק הנמכר ביותר בארה"ב בשנת 2023 עם מכירות של 22 מיליון עותקים ברחבי העולם, והצליח לעצור את הרצף של סדרת Call of Duty ששלטה בשוק בשנים האחרונות.

Avalanche Software, מפתחת 'הוגוורטס לגאסי', שחררה היום את עדכון הקיץ שלה למשחק, מה שמביא את מצב צילום, Hogsmeade Quest, תכונת איכות חיים ועוד.

יש גם שמועות על משחק המשך, אז זה עדיין לא אושר. בשבוע שעבר הודיעה נינטנדו (Nintendo) כי היא רוכשת את מפתחת הפורט של Hogwarts Legacy, בסכום שלא פורסם.

Hogwarts Legacy זמין כעת למחשב האישי, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ו-Nintendo Switch.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות