הארי פוטר שבר את הרצף של קול אוף דיוטי

המשחק Hogwarts Legacy הוא המשחק הנמכר ביותר בשנת 2023 שהצליח לעצור את הרצף של Call of Duty, באמריקה

אנחנו עדיין בשלב הסיכומים, והפעם קיבלנו גם את סיכום המשחקים הנמכרים ביותר בארצו של הדוד סאם. בסוף השבוע האחרון דיווחנו על הגידול המרשים במכירות של משחקי ה-PC בעולם, כששני המשחקים Baldur's Gate 3 (משחק השנה) ו-Hogwarts Legacy קטפו את שני המקומות הראשונים בדירוג המשחקים הנמכרים והרווחיים ביותר בשנת 2023.

גם בחנות של סטים הוצגו המשחקים המובילים של השנה, אבל גם שם הנתונים מתייחסים רק ל-PC. כעת, מפרסמת חברת המחקר Circana (לשעבר NPD Group) את נתוני המכירות השנתיים לשלל הפלטפורמות, בהתייחס לשוק האמריקאי והארי פוטר התבסס במקום הראשון.

Hogwarts Legacy הארי פוטר – המשחק הנמכר ביותר בארה"ב

השנה, הצליח להתברג בראש הרשימה, משחק שהוא לא בסדרת קול אוף דיוטי, אלא דווקא משחק הארי פוטר – Hogwarts Legacy שמכר 22 מיליון עותקים בכל העולם.

COD – כמעט 15 שנים של בדידות בפסגה

מעבר לניצחון הקטן גדול הזה של Warner Bros על אקטיביז'ן, שימו לב לרשימה הבאה שמשקפת 15 שנים של שליטה כמעט בלעדית של כותרי קול אוף דיוטי, כשהיחידה שהצליחה להפריע לאקטיביז'ן, היא Take-Two עם משחקיה של רוקסטאר- GTA V המצליח שמכר עד כה 190 מיליון עותקים וכמובן Red Dead Redemption 2 (שמכר 57 מיליון).

להלן רשימת המשחקים הנמכרים ביותר של 15 השנים האחרונות בארה"ב:

Call of Duty: Modern Warfare 3 היה למשחק הנמכר ביותר בחודש נובמבר ודמצבר. משחקי הפלטפורמה הבלעדיים הנמכרים ביותר היו Marvel's Spider-Man 2 ו-Super Mario Bros. Wonder במהלך החודשים הללו. אקטיביז'ן יכולה אולי להאשים את הדירוג הנמוך בקרב המבקרים, בעיקר בגלל הקמפיין החלש שלו, למרות שבסופו של יום הוא עדיין היה הצלחה מסחרית ומתנת נישואין נאה עבור מיקרוסופט, שרכשה את Activision Blizzard באוקטובר.

MW3 – המשחק הנמכר ביותר בנובמבר (ארה"ב)

יהיה מעניין לראות את דירוג המכירות השנתי האמריקאי של שנה הבאה, 2024, שצפויה להציג שוב כותר חדש של קול אוף דיוטי בראש הרשימה, בהנחה כמובן, שרוקסטאר לא תפתיע את העולם עם השקה בומבסטית של GTA 6.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות