רוקסטאר העלתה את מחירי +GTA בעד 40%

שרות המנויים של החברה התעדכן בעלייה של 33% בארצות הברית ואירופה ובבריטניה עלייה של 40%

שרות המנויים +GTA של רוקסטאר (Rockstar) שהושק במרץ 2022, נותן למנויים גישה ל"רוטציה" של כותרי החברה, בעוד שחקני GTA Online מקבלים מזומנים נוספים, מכוניות, מוצרי קוסמטיקה וגישה לאירועים בלעדיים.

פעם בחודש ובעת החיוב של החשבון, מנויים מקבלים במתנה 500,000 דולר במשחק. כעת, המחירים של השרות התעדכנו למעלה, ומדובר בעלייה חדה. שרות +GTA אינו מציע מנוי למספר חודשים או מנוי שנתי.

מחירו הקודם של השרות היה $5.99 / €5.99 (דולר/אירו) לחודש וכעת הוא עולה $7.99 / €7.99. בבריטניה המחיר עלה מ-£4.99 ל-£6.99 המייצג עלייה של 40%.

גל של עליות מחירים

המשחקים הזמינים באמצעות השירות +GTA כוללים את Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (Xbox ו-PlayStation), GTA: Liberty City Stories (iOS ואנדרואיד), GTA: Chinatown Wars (iOS ואנדרואיד) ו-Red Dead Redemption (PS5 ו-Xbox) סדרה X/S).

משחק המערבונים הראשון בסדרה, יחד עם ההרחבה Undead Nightmare DLC, התווספו ל-GTA+ בחודש שעבר, בעוד שהמשחקים-Bully ו-LA Noire יצטרפו לשירות בהמשך השנה.

עליית המחירים של +GTA מגיעה חודשים ספורים אחרי שחרורו של הטריילר הראשון של GTA 6 שובר השיאים, אשר אמור לצאת ל-PS5 ול-Xbox Series X/S ב-2025 ואולי גם ל-PS5 Pro.

שלשום דיווחנו כי גם חברת EA העלתה את המחירים של מנויי EA Play שיכנסו לתוקף החל מחודש מאי, עם עלייה של 25% במנוי החודשי ו-33% במנוי שנתי 'רגיל'.

ביולי שנה שעברה מיקרוסופט העלתה מחירים עבור שירות המנויים שלה, Game Pass, אם כי העליות היו מינוריות באופן יחסי. בשנה שעברה. גם המתחרה שלה, סוני, העלתה את מחיר שירות המנויים שלה בשנה שעברה לפלייסטיישן+ בשיעור של עד 35%.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות