דיווח: 2K תכריז רשמית על 'בורדרלנדס 4' ב-Summer Game Fest

למרות שג'ף קיילי התריע מראש כי למופע הפתיחה של הסאמר גיים פסט (Summer Game Fest) השנה לא יהיו "הודעות מרעישות" כמו בעבר, יכול מאוד להיות שמדובר בניהול ציפיות של 'אחד שמבין', רק כדי שיוכל לחרוג מהן.

מה שאנחנו כבר יודעים על האירוע זה שחובבי ז'אנר משחקי האימה יכולים להתחיל להתרגש משלל כותרים שיוכרזו או ייחשפו במלואם באירוע ושהוא לא הולך להיות משעמם. לפי שמועה חדשה, ייתכן שגם הכותר הבא בסדרת בורדרלנדס (Borderlands) יערוך את הופעת הבכורה הגדולה שלו ביום שישי הקרוב.

השמועה הזו מגיעה באדיבות המדליף Kurakasis, שמסר את מידע החדש דרך האתר eXputer. לפי המדליף, Borderlands 4 יערוך את הופעת הבכורה שלו ב-Summer Game Fest, או שהוא עשוי להיות מוכרז זמן קצר לפני כן, עם חשיפה משמעותית יותר של המשחק במהלך המופע המרכזי של SGF.

נציין שוב, שכמו כל ידיעה כזו, קחו אותה בעירבון מוגבל עד שלא התקבל אישור רשמי. עם זאת, 2K Games כבר רמזה שכדאי לנו לחכות למצגת שלה ב- Summer Game Fest, ואמרה שהיא "תחשוף כותר המשך לאחד מהזיכיונות הגדולים והאהובים ביותר שלה".

המשפט הזה עורר כל מיני ספקולציות, כשמעריצים רבים מקווים שהיא תחשוף או תכריז על אחד משני הזיכיונות ביושוק (BioShock) או מאפיה (Mafia) עם הספרה 4.

אבל לא כולם לקחו בחשבון שיכול להיות שמדובר במשחק Borderlands שהוא תרחיש סביר גם כן. במיוחד אחרי שחברת האם שלה Take-Two Interactive רכשה במרץ האחרון את Gearbox מקבוצת Embracer תמורת 460 מיליון דולר.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות