אירוע Nintendo Direct אושר לחודש יוני, ויתמקד בכותרי Switch לסוף 2024

חברת נינטנדו (Nintendo) תקיים השנה את אירוע Nintendo Direct המסורתי שלה בחודש יוני, כך אישרה החברה. למי שממתין לחדשות על הקונסולה הבאה של נינטנדו, זה לא יקרה באירוע זה.

בהצהרה שפורסמה לצד תוצאותיה הכספיות האחרונות, הנשיא סונטארו פורוקאווה אמר שה-Jun Direct לא יכלול מידע על קונסולת המשחקים הבאה של החברה.

אנחנו נקיים ביוני הקרוב Nintendo Direct לגבי מערך התוכנה (משחקים) של Nintendo Switch למחצית השנייה של 2024, אך אנא שימו לב שלא יהיה אזכור ליורש של Nintendo Switch במהלך המצגת הזו

בהצהרה בנוגע לתחזית שלה לשנת הכספים הקרובה (המסתיימת במרץ 2025), נינטנדו אמרה שהיא תמשיך להתמקד לתמוך בפרויקטים חדשים של Nintendo Switch ולשחרר ללא הרף 'דברים חדשים' כך שהצרכנים ימשיכו להשתמש בקונסולה.

במבט קדימה, נינטנדו אמרה שיש לה עוד כותרים נוספים שמתוכננים לצאת, כמו Paper Mario: The Thousand-Year Door (מאי) ו-Luigi's Mansion 2 HD (יוני). במקביל, גם אולפנים אחרים מתכננים לשחרר מגוון רחב של כותרים, והיא תדאג שרצף ההשקות לסוויץ' יימשך.

בשיחה עם האתר VGC, טען ד"ר סרקן טוטו, מנכ"ל חברת הייעוץ של תעשיית המשחקים בטוקיו Kantan Games, שתחזית המכירות של נינטנדו ל-Switch של 13.5 מיליון לשנת הכספים הזו עשויה להצביע על כמה מהדורות של משחקים בולטים.

יעד של 13.5 מיליון יחידות הוא די אגרסיבי מאוד למכירת חומרה בשלב מאוחר במחזור החיים של הקונסולה, אלא אם כן החברה מתכננת להוזיל מחירים או לשחרר משחקים שיגרמו לביקושי שיא.

נינטנדו סוויץ 2 בצבע כחול אדום שחור
קונסולת נינטנדו סוויץ' (תמונה: נינטנדו)

בתוצאות הכספיות שלה לשנה שהסתיימה במרץ 2024, נינטנדו פרסמה שהיא מכרה 15.7 מיליון קונסולות Switch – ובסך כולל של 141.32 מיליון עד היום.

נכון להיום, הסוויץ' היא הקונסולה השלישית הנמכרת ביותר בכל הזמנים, ואם התחזיות של נינטנדו יתבררו כנכונות, היא צפויה לעקוף את המכירות העולמיות בכל הזמנים של ה-Nintendo DS (154 מיליון). באשר להדחה נבואית של הפלייסטיישן 2 (PS2) שהיא כידוע הקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים, החלום הזה כבר מתרחק.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
VGC
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות