ברייקינג

נינטנדו מאשרת שהיא תכריז על "Switch 2" עד סוף שנה פיסקלית זאת

נינטנדו (Nintendo) שוברת שתיקה אודות דור ההמשך ואישרה שהיא תכריז על קונסולת הדור הבא שלה במהלך שנת הכספים הנוכחית שלה, שתסתיים במרץ 2025.

בהצהרה שפורסמה לצד תוצאותיה הכספיות, הנשיא סונטארו פורוקאווה אישר את אירוע נינטנדו דיירקט (Nintendo-Direct) ביוני הקרוב, שלא תכלול מידע על הקונסולה החדשה, אם כי, זה אושר שזה בדרך:

אנו נפרסם הודעה על היורשת של Nintendo Switch במהלך שנת הכספים הזו

סונטארו פורוקאווה

פורוקאווה מזכיר לכולנו שכבר עברו יותר מתשע שנים מאז החברה הכריזה על הנינטנדו סוויץ' במרץ 2015 וחזר והזכיר את אירוע Nintendo Direct בחודש הבא שתתמקד במשחקים של הסווי'ץ (Nintendo Switch) למחצית השנייה של 2024.

אנא שימו לב שלא נזכיר את היורשת של Nintendo Switch במהלך המצגת הזו

בתוצאות הכספיות שלה לשנה שהסתיימה במרץ 2024, נינטנדו פרסמה שהיא מכרה 15.7 מיליון קונסולות Switch – ובסך כולל של 141.32 מיליון עד היום.

השמועות על סוויץ' 2

הדיווחים האחרונים בנוגע לחלון השחרור של הקונסולה הבאה מבית נינטנדו, Switch 2, דיברו על 2025. אם נדייק, דובר על מרץ 2025 כסביר ביותר להשקת "סוויץ' 2" החדשה מכיוון שזה יאפשר לנינטנדו לייצר מספיק קונסולות כדי למכור לצרכנים.

הקונסולה הבאה צפויה להכיל את השבב Tegra T239 של אנבידיה, לעומתה-Nvidia Tegra X1 שמפעיל כיום את הנינטנדו סוויץ'.

שבב זה ישלב ארכיטקטורת עיבוד גרפי של Ampere עם 1280 ליבות CUDA ו-8 ליבות מעבד Cortex A78 Arm עם 12GB של זיכרון פנימי (ראםׂׂ). כרטיסי משחק (Game cards) יעשו שימוש בדור 5 של Samsung V-NAND עם מהירות קריאה של עד 1.4 GB/S.

שני בקרי Joy-Con משופרים

דיווח אחר טוען כי הקונסולה הבאה תכיל שני בקרי Joy-Con משופרים. הדור השני של Switch עדיין יתמוך בבקרים הקיימים של Joycon ו-Pro הגדולים ועדיין יהיה מצויד במנוע ליניארי דו-צירי ALPS ותומך ברטט HD.

שני בקרי Joy-Con יהיו מחוברים מגנטית לקונסולה באמצעות אלקטרומגנט, ועל בסיס הכפתורים L, ZL, R ו-ZR בצד ידית הג'ויקון, נוסף כפתור שלישי בצד שמאל וימין.

בקרי השליטה Joy-Con של נינטנדו סוויץ' על רקע צהוב
בקרי השליטה Joy-Con של נינטנדו סוויץ' – יזכו לשיפור

מה לגבי המחיר? דיווחים אחרים טוענים כי מחיר Nintendo Switch 2 צפוי להיות בין 399 דולר ל-499 דולר.

,


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות