דיווח: נינטנדו סוויץ' 2 תושק בתחילת שנה הבאה

הקונסולה הבאה של נינטנדו עשויה לצאת מאוחר מהצפוי, בתחילת 2025, כך על פי מספר מקורות

האתר Eurogamer אישר שה-Switch 2 מיועד לשחרור ברבעון הראשון של 2025. ההשקה של הקונסולה עוברת לתחילת השנה הבאה, אם כי עדיין מדובר בהשקה במהלך השנה הפיננסית הקרובה של נינטנדו שנועדה להבטיח שסדרת ההשקה של סוויץ' 2 תכלול כמה שיותר כותרים.

על פי מקורות אחרים נינטנדו הנחתה מפיצות גדולות של משחקים שהקונסולה הבאה שלה תושק כעת ברבעון הראשון של 2025. לפי המקורות, חברות משחקים של צד שלישי עודכנו לאחרונה על עיכוב פנימי בתזמון ההשקה של הדור הבא של נינטנדו, מסוף 2024 ועד תחילת השנה שלאחר מכן.

נינטנדו סוויץ' 2 תושק עד אפריל 2025

מקורות אחרים בסוף שבוע האחרון ציינו שהם עובדים על משחקי Switch 2 המתוכננים לצאת בתחילת השנה הבאה, אך לא יכלו לאשר אם המשמעות היא השקה מאוחרת מהצפוי לקונסולה עצמה. כל הדיווחים הללו רצים כעת ברשת למרות שהחברה עדיין לא הגיבה להם בפומבי, אך גם לא הכחישה.

בפגישה עם המשקיעים במסגרת פרסום דוחותיה הרבעוניים, מוקדם יותר החודש, נשיא נינטנדו, שונטארו פורוקאווה, סירב להגיב על התוכניות לקונסולת הדור הבא שלה. הוא עמד על כך שהאיטרציה הנוכחית של Nintendo Switch תהיה "העסק העיקרי" של נינטנדו לקראת 2024.

התוכנית של החברה לשנת הכספים הבאה תשותף בתדרוך הרווחים הבא שלה בחודש מאי, כך אמר. שנת הכספים הבאה של נינטנדו תימשך עד אפריל 2025, כך שלפי ההערכות, מועד זה יהיה תאריך ההשקה המאוחר ביותר של נינטנדו סוויץ' 2.

מקור אחר הציע שהעיכוב של השקת הקונסולה היה כדי שנינטנדו תוכל להכין תוכנת צד ראשון חזקה יותר וספריית משחקים חדשה גדולה יותר.

נינטנדו מתכוונת כמובן להביא תוכן חדש לקונסולה הנוכחית שלה גם השנה. היא מתכננת לשחרר את Princess Peach: Showtime ו- Mario vs. Donkey Kong במחצית הראשונה של השנה. Splatoon 3 יקבל גם תוכן Expansion Pass חדש ויש גם משחקים נוספים שצפויים לצאת כמו: Unicorn Overlord, Luigi's Mansion 2 HD ו-Paper Mario: The Thousand-Year Door.

עוד באותו נושא:

הסוויץ' בדרך להדיח את PS2

המכירות של קונסולת ה"נינטנדו סוויץ'"(Nintendo Switch) הנוכחית במגמת ירידה, אבל, נראה שהיא בדרך להגיע בשנה הבאה ליעד הנכסף ןהאולטימטיבי- להפוך לקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים.

בדוח הכספי האחרון של נינטנדו לשלושת החודשים המסתיימים ב-31 בדצמבר 2023, החברה ציינה שהיא מכרה 13.74 מיליון יחידות Switch, מה שהביא את סך המכירות של הקונסולה לכל החיים ל-139.36 מיליון.

נכון לעכשיו, הסוויץ' היא הקונסולה השלישית הנמכרת ביותר בכל הזמנים, ואם תחזית המכירות של נינטנדו תהיה מדויקת, היא תנצח בסופו של דבר את המכירות העולמיות לכל החיים של ה-Nintendo DS (154 מיליון) ותהיה במרחק נגיעה מהדחת הפלייסטיישן 2 (PS2), שמכרה עד היום 155 מיליון, ומחזיקה במקום הראשון במשך שנים רבות.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

איתי בן טוב

חובב חומרה ו-PC מאז שאני ילד. מסקר את התחום כבר כמה שנים טובות ומאוד שמח שאני עושה זאת באחת התקופות הכי מעניינות בתחום. שחקן CS לנצח.
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות