מיקרוסופט חשפה 12 משחקים מאושרים ל- AutoSR במחשבי 'Copilot+ PC'

באנר TMS

חברת מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה רשמית על AutoSR מוקדם יותר החודש, טכנולוגיית AI לרזולוציית-על חדשה במשחקים שרצים על Windows 11.

לעת עתה, AutoSR תהיה זמינה רק עבור מחשבים ניידים Copilot+ PC מבוססי Snapdragon X, שיגיעו בחודש הבא. הגל הראשון של 12 כותרים שיתמכו ב-AutoSR הוכרז היום. זו הרשימה:

AutoSR היא טכנולוגיית רזולוציית על ברמת מערכת ההפעלה (Windows), בדומה ל-FSR של AMD, ל-XeSS של אינטל או ל-DLSS של Nvidia. עבור כותרים מסוימים, AutoSR תופעל כברירת מחדל.

כדי להשתמש ב-AutoSR, תזדקקו למחשב 'Copilot+', השם החדש של מיקרוסופט לגל הקרוב של מחשבים ניידים ממוקדי בינה מלאכותית. ליתר דיוק, תזדקקו לאחד עם מעבד Snapdragon X Elite או Snapdragon X Plus מתחת למכסה המנוע.

איך מפעילים AutoSR במחשב

המחשבים הניידים הראשונים עם המעבדים הללו צפויים להגיע באמצע יוני, ונכון לעכשיו, מיקרוסופט לא הכריזה על תוכניות להפצה רחבה יותר של AutoSR. עם זאת, ניתן לצפות שבסופו של דבר הטכנולוגיה הזאת תהיה זמינה לכלל משתמשי Windows 11.

למרות שרשימת המשחקים למעלה לא תגרום לכם לרוץ והזמין את 'Copilot+ PC' בהשקה הקרובה, למי שכן שוקל להצטרף למיני מהפיכה של מיקרוסופט, יזכה לקבל מחשב מוכן לכל המשחקים ברשימה זו בלי להתעסק יותר מדי עם תפריטי הגדרות. רשימה זו צפויה לגדול 'דרמטית' בהמשך.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות