מיקרוסופט מגבשת תוכניות להאיץ את שחרורו של Fallout 5

אבל זה יקח עוד זמן רב ולא לפני ש The Elder Scrolls 6 יצא

על פי הדיווחים, חברת מיקרוסופט (Microsoft) "מגבשת תוכניות" להשיק את הכותר הבא בסדרה- Fallout 5, "במוקדם יותר מאשר מאוחר יותר". בעקבות הצלחת תוכנית הטלוויזיה של אמזון, החברה מחפשת מסלול מהיר לפיתוח ב-Fallout הבא.

Fallout מככב בכותרות בימים אלה, במיוחד הודות להצלחת העונה הראשונה של סדרת הטלוויזיה (ביקורת שלנו כאן), שהחזירה את הפופולריות של הזיכיון לגבהים חדשים. כותרים ישנים יותר כמו Fallout 76 ו- Fallout 4 זכו למספרים מרשימים וגידול חד במספר השחקנים ואף שבירת שיאים היסטוריים.

כשברקע Fallout 4 'חוגג' את השקת ה-Next Update של הדור הנוכחי, אין זה מפתיע שמיקרוסופט חושבת על דרכים לנצל את הצלחת התוכנית, במיוחד כשהזיכיון נמצא בבעלותה.

זירוז הפיתוח או העברתו לאולפן אחר

בפרק האחרון של הפודקאסט 'Xbox Two', ג'ז קורדן (מהאתר Windows Central) טוען ש'החברה מודעת' לביקוש לזיכיון Fallout, וכולם מודעים היטב לכמה הכותר הבא בסדרה יצליח. כשנשאל מי מפתח את המשחק הבא, הוא ענה: "על זה הם מדברים, ממה שאני מבין".

בשלב זה, אחת הדרכים היחידות שהחברה יכולה לנקוט כדי להאיץ את הפיתוח של Fallout 5 היא לקחת אותו לגמרי מאולפני המשחקים של בת'סדה (Bethesda). שכן, אולפני המשחק הראשיים של החברה כיום עובדים על Starfield ו-The Elder Scrolls 6.

אם זה יקרה, זה יהפוך אותו למשחק Fallout הגדול הראשון שלא פותח על ידי Bethesda מאז Fallout New Vegas שפותח על ידי Obsidian Entertainment ושוחרר ב- 2010.

אין ספק שההייפ יגווע בהמשך, אבל הוא יחזור שוב עם העונה השנייה של סדרת טלוויזיה, וכל עונה חדשה תחזיר את השחקנים שוב להתרפק על משחקים בסדרה. מיקרוסופט מודעת לכך ותנסה לנהל את ציר הזמן לקידום פיתוחים חדשים בסדרה.

שחרור לקראת 2030

נכון לעכשיו, צפוי שמשחק Fallout הבא – אולי רק 'Fallout 5' – לא יגיע לפחות עד…מעריצים, תחזיקו חזק! שנת 2030.

זה נראה רחוק מאוד, אבל המפתחים ב-Bethesda Game Studios צריכים עדיין לסיים את הפיתוח של Starfield ולאחר מכן לסיים ולשחרר את The Elder Scrolls 6, ומשחקים מורכבים שכאלו, לוקח שנים לסיים.

עד שזה יקרה, לא נופתע אם מיקרוסופט תשחרר משחק ביניים כמו Vegas 2. שכן, מיקרוסופט רכשה את האולפן אובסידיאן ב-2018 והפך לחלק מ-Xbox Game Studios.

כמובן ששום דבר מהכתוב למעלה אינו רשמי, והתוכניות יכולות להשתנות בקלות. עם זאת, זה מוסיף קצת יותר לדיון בשאלה האם בת'סדה הייתה צריכה מלכתחילה לעבוד על Fallout 5 במקום להשקיע כל כך הרבה משאבים ושנות פיתוח על הפרויקט השאפתני Starfield.

טוד הווארד, המפיק הראשי של הסדרה (המשחקים), אישר שכותר המשך יקרה בשלב מסוים, אבל רק לאחר השקת The Elder Scrolls 6. כשנשאל אם הצלחת סדרת Fallout שינתה משהו, הוא ענה: "אני מתכוון להימנע מלתת תאריכים לכל דבר".


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות