גרסה מוקדמת של "The Elder Scrolls 6" כבר רצה במשרדי בת'סדה

בת'סדה חוגגת 30 שנה לזיכיון The Elder Scrolls ומדווחת כי בילד מוקדם של המשחק הבא בסדרה, כבר רץ לו בכמה מחשבים בחברה

חברת בת'סדה חגגה לאחרונה עשור למשחק 'Elder Scrolls Online' וכעת היא מדווחת על התקדמות הפיתוח של The Elder Scrolls VI, כשברקע חגיגות ה-30 שנה לזיכיון.

אתמול חל יום השנה ה-30 לזיכיון (The Elder Scrolls Arena הושק ב-25 במרץ 1994 עבור MS-DOS). בהודעה ששותפה בחשבון הטוויטר הרשמי של האולפן, בת'סדה העלתה זיכרונות מההישגים של הפרקים הקודמים בזיכיון.

בילד מוקדם של The Elder Scrolls 6 כבר רץ במשרדי האולפן

אם הצלחתם לקרוא את הכתב הקטן במגילה שלמעלה, בסופה נחשף כי גרסה מוקדמת של The Elder Scrolls VI כבר ממלאת את המפתחים "באותה שמחה, התרגשות והבטחה להרפתקה" שהגדירו את הסדרה עד כה.

The Elder Scrolls VI המפותח על ידי Bethesda Game Studios הוא הפרק הראשי השישי בסדרת The Elder Scrolls, לאחר The Elder Scrolls V: Skyrim משנת 2011.

אין כרגע פרטים רשמיים על עלילת המשחק, אך השמועות מצביעות על כך שהוא עשוי להיות קשור להאמרפל (Hammerfell), ביתו של הגזע האנושי המכונה Redguards, צאצאיהם של תושבי היבשת האבודה של יוקודה (Yokuda).

את הפרויקט מוביל במאי המשחק סטארפילד, טוד הווארד, וזה יהיה המשחק השני שמפותח במנוע הגרפי Creation Engine 2, שעליו מבוסס המשחק סטארפילד (Starfield).

עוד באותו נושא:

The Elder Scrolls 6 הוכרז רשמית במהלך אירוע Bethesda Electronic Entertainment Expo (E3) 2018. שנתיים וחצי אחרי חשיפה המשחק, מיקרוסופט רוכשת את בת'סדה בסכום של 7.5 מיליארד דולר.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

תאריך יציאה 2027/8 הניחוש שלי

חח תאכלס