שמועה: פיפא 25 (FIFA 2K25) ישוחרר עוד השנה

באנר TMS

השמועה הזו מגיעה מקמעונאית בשם mohplay_inc_, שטוענת כי "השותפות בין FIFA ל-Take-Two מאושרת, ו-2K Games מפתחת סדרת משחקי כדורגל חדשה", אם כי מבלי לשתף את המקור שלה.

עוד נטען כי פיפא 25 (FIFA 2K25) יושק מאוחר יותר השנה, או כמו שהציוץ של Moh Play אומר, "בדיוק בזמן עבור FIFA World Cup 2K26".

הניסוח הזה האמת מעט מוזר מכיוון שמונדיאל 2026 יתחיל רק בקיץ 2026, מה שאומר שאם זה נכון, 2K תשחרר את משחק הפיפ"א הראשון שלה יותר משנה לפני שהמונדיאל יוצא לדרך. עם זאת, 2K תצטרך במוקדם או במאוחר לצאת ולהבהיר כמה עניינים לכל מעריצי פיפא בעולם, כי השמועות לא מפסיקות לצוץ.

הפוטנציאל של 2K

ל-2K Games ולקונספטים חזותיים יש מערכת יחסים ארוכה עם כותרים הקשורים לספורט. החברה מפתחת כיום את סדרות NBA 2K ו- WWE 2K, אך גם עבדה בעבר על NFL 2K, NHL 2K, ו- Major League Baseball 2K, בין כמה זיכיונות ספורט אחרים.

עם זאת, המפתחת מעולם לא יצרה משחק כדורגל, אז אולי יהיה חכם יותר לצפות שהם יתחילו בתור התחלה עם משחק כדורגל ארקייד, ולא ישר יקפצו למשחק סימולציית כדורגל חדש כמו פיפא, סליחה, FC 24.

זה המקום גם להזכיר שג'יאני אינפנטינו, אמר בשנה שעברה כי "חדשות על משחקים ברישיון חדש של פיפא יגיעו בקרוב, וכי פיפא 25 יהיה הכותר הראשון שיתחרה בכותרי ה-FC של EA".

כך או כך, נראה EA Sports FC לא יהיה המשחק היחידי כמעט ללא תחרות אמיתית. כמובן, שיש לנו גם את eFootball קונאמי (Konami) שממשיך להפיץ תוכן חדש, אבל לא היה לו רקורד טוב במיוחד כבר כמה שנים, מאז נפרד מהשם PES (פרו אבולושן).

EA מסתדרת בלי FIFA

בשנה שעברה שוחרר משחק הכדורגל השנתי של EA שהיה אמור להיקרא במקור פיפא 24 (Fifa 24). אולם, לאחר שותפות בת כמה עשורים, EA ופיפ"א נפרדו במאי 2022 עקב הדרישה של פיפ"א להגדיל את עלויות הרישוי שלה עבור המותג.

בעקבות מחלוקת זו, EA הציגה מותג חדש עם משחק ראשון בשם FC 24 (ביקורות למשחק כאן). האם המעבר הזה עשה לה רע? ממש לא.

EA Sports FC הושק בהצלחה רבה ל-PlayStation 5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ו-Switch בסוף ספטמבר והחברה יצאה בהצהרות והודיעה לכולם שהיא מסתדרת בסדר גמור בלעדי פיפא.

EA Sports FC 24, הגיע ל-11.3 מיליון שחקנים בשבוע הראשון לשחרור, על פי EA. זאת בהשוואה ל-10.3 מיליון שחקנים שקפצו לכדרר במגרשי FIFA 23 בשנה שעברה באותה תקופה – נתון ש-EA מכונה "שובר שיאים" ו"תקופת ההשקה הגדולה ביותר" בתולדות הזיכיון באותה תקופה.

נקווה ש-FIFA 2K25 הוא אכן משהו אמיתי, ושחברת 2K תכריז על כך בקרוב וכמו בכל שמועה, קחו את כל מה קראתם עד עכשיו, בעירבון מוגבל.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות