משחק הכדורגל eFootball חוגג 750 מיליון הורדות

משחק הכדורגל החינמי של קונאמי מציע אירועים ופריטים מיוחדים

חברת קונאמי (Konami) חוגגת 750 מיליון הורדות של משחק הכדורגל שלה, eFootball (נקרא בעבר Pro Evolution Soccer). מספר ההורדות הוא בכל הפלטפורמות, כולל קונסולות, מחשב ומכשירים ניידים (מובייל).

החברה חוגגת את אבן הדרך עם קמפיין של שלושה שבועות במשחק הכולל אירועים למשחק, פריטים לאיסוף ופרסים לזכייה.

פריטים אלה כוללים את החזרת שלושת הקלפים האפיים של ליונל מסי, שכל אחד מהם מנציח הופעת 'ביג טיים' של הכדורגלן ארגנטינאי לאורך השנים. רגעים ממאי 2009, מאי 2015 ודצמבר 2022.

מה-25 באפריל עד ה-16 במאי, שחקנים שייכנסו ל-eFootball 2024 יוכלו להשיג פריטים, או לקחת חלק באירועים. הבונוסים בכניסה לחשבון יסתכמו ב-70 מטבעות, 7 תוכניות 'אימון התמקמות' ו-7 תוכניות 'אימון מיומנות'.

נוסף על כך, תקבלו גם קלף של לבנדובסקי, חלוצה הפולני של FC ברצלונה. לדברי קונאמי לבנדובסקי הוא "דרך בטוחה להוסיף שערים לקבוצת החלומות של המשתמשים". הקלף הוא סנטר פורוורד בדירוג 95, קלף של 5 כוכבים.

השלמת הישגי הקפיין תגביר גם את המשאבים שלך לשימוש במשחק. ומסתכמים ב- 360,000 מטבעות, 250GP eFootball, ו-Exp 102,000. בנוסף, חמש תוכניות מיומנות ושלושה 'היילייטס': עסקאות הזדמנות למועדונים אירופיים.

שחקן הכדורגל של קבוצת ברצלונה רוברט לנדובסקי
רוברט לבנדובסקי מברצלונה- קלף בונוס

יש גם הנחה על מטבעות eFootball מעכשיו ועד 6 ביוני. רשימה מיוחדת של כרטיסי Highlight הכוללים שחקני אינטר מילאנו יהיו זמינים עד ה-2 במאי.

בנוסף, תוכלו לקבל 50% הנחה על Match Pass מ-9 במאי עד 6 ביוני. הקמפיין החדש פעיל כעת ב-eFootball, ועד ה-16 במאי.

מה זה eFootball?

eFootball היא סדרה של משחקי סימולציית כדורגל שמפותחת על ידי חברת קונאמי. הזיכיון עבר מיתוג מחדש לחלוטין מסדרת Pro Evolution Soccer המקורית (ובקיצור PES). סדרה זאת הייתה מאוד פופולרית והתחרתה בשיא שלה, ראש בראש מול סדרת FIFA.

הכותר הראשון עם המיתוג החדש היה eFootball 2022, ששוחרר ב-30 בספטמבר 2021. בשנה השלישית של המשחק, eFootball 2024 הושק ב-7 בספטמבר 2023. הסדרה עבר למודל חינמי.

המשחק שוחרר לכל הפלטפורמות הראשיות- PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows, Xbox One ו-Xbox Series X/S, כולל למובייל (אנדרואיד ו- iOS) והוא פותח על המנוע הגרפי של חברת אפיק Unreal Engine 4.

נקטל בביקורות

בעת ההשקה, המשחק נקטל על ידי המבקרים והשחקנים, ועם 92% ביקורות שליליות, הוא הפך למשחק עם הדירוג הגרוע ביותר ב-Steam יום לאחר ההשקה ולמשחק בעל הדירוג הנמוך ביותר של 2021 ב-Metacritic שצובר הביקורות.

קונאמי התנצלה מאוחר יותר על הבעיות הרבות של המשחק ואמרה שהם יעבדו על שיפורו. עדכון "1.0" גדול, שמטרתו נועדה לטפל בחלק גדול מהבעיות הללו, שוחרר ב-14 באפריל 2022 במחשב ובקונסולות.

ואם כבר כדורגל, חברת EA שעומדת מאחורי המשחק הדומיננטי בז'אנר, FC 24, חשפה אתמול רשמית את שחקני העונה (TOTS) של הפרמייר ליג, הליגה האנגלית.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות