שמועה: פיפא 25 מפותח על ידי חברת 2K

FIFA חיפשה שותפה חדשה ליצירת משחקי כדורגל לאחר הפרידה מ-EA. שמועות כעת מצביעות על כך ש- 2K היא זו שתפתח את משחק פיפא הבא

בשנה שעברה שוחרר משחק הכדורגל השנתי של EA שהיה אמור להיקרא במקור פיפא 24 (Fifa 24). אולם, לאחר שותפות בת עשורים, EA ופיפ"א נפרדו במאי 2022 עקב הדרישה של פיפ"א להגדיל את עלויות הרישוי שלה עבור המותג. בעקבות מחלוקת זו, EA הציגה מותג חדש עם משחק ראשון בשם FC 24 (ביקורות למשחק כאן).

כעת, הזיכיון FIFA נותר מיותם באופן זמני, והחיפושים אחר שותפה חדשה ליצירת משחקי הכדורגל לאחר הפרידה מ-EA, נמשכים. מספר דיווחים מצביעים על כך שחברת 2K (חברת בת של Take-Two), שמפתחת את משחקי ה-NBA ופיפא יכריזו בקרוב רשמית על הסכם שותפות.

המקורות על כך התחילו לזרום אתמול, ב-12 בפברואר שדיברו על כך ש- 2K נבחרה לפתח את משחקי פיפ"א הבאים. אחד המדליפים הוא מיק סטרו מ-Insider Gaming, שפרסם על כך בטוויטר/X. רק חבל שהוא לא היה מסוגל לחלוק פרטים נוספים עד כה.

גם המדליף הידוע Kurakasis (שבעבר דיווח על Sonic x Shadow Generations וכותר ה-VR של Metro), צייץ לאחרונה בטוויטר ואמר "המשחק האהוב עליי פיפ"א, 2K2, אופס, 2002 FIFA World גָבִיעַ."

האם נזכה לקבל משחק פיפא 25 השנה?

שותפות זו כבר העלתה שמועות בעבר ולמען האמת היא מאוד הגיונית. 2K היא אחת המפתחות הגדולות ביותר של משחקי ספורט וסדרות פופולריות כמו NBA, WWE וסדרת PGA Tour.

החברה עומדת להרחיב את מבחר משחקי הספורט שלה, שכן לאחרונה נחשפו משחק Top Spin חדש ואפילו דיווחים על משחק כדורגל לגו בשם LEGO 2K Goooal!.

זה יהיה הגיוני אם פיפ"א מכוונת ברצינות לכותר FIFA 25 עוד השנה. נשיא פיפ"א, ג'יאני אינפנטינו, אמר בשנה שעברה כי "חדשות על משחקים ברשיון חדש יגיעו בקרוב, וכי פיפא 25 יהיה הכותר הראשון שיתחרה בכותרי ה-FC של EA".

השאלה הגדולה היא, אם כל הדיווחים הללו נכונים, כמה זמן ייקח ל-2K לפתח משחק כדורגל ברמה גבוהה? האם נספיק לראות השנה משחק כדורגל בשם פיפא 25? קשה לי להאמין, אולי פיפא 26, נשמע יותר הגיוני.

ועוד שאלה קטנה, האם המשחק החדש של 2K ייקרא FIFA 2K25 או FIFA 25? אחד מהם יתחרה ב-EA FC 25.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות