סיכום אירוע PC Gaming Show 2024 – רשימת כל המשחקים שנחשפו

באנר TMS

המופע המרכזי של הגיים פסט כבר מאחורינו, ו-PC Gaming Show החל מיד בתום האירוע שהוכתר כאן כהכי גדול של השנה מאת מיקרוסופט – Xbox Games Showcase.

אירוע PC Gaming Show בחסות האתר PC Gamer חוגג השנה עשור לקיומו והוא חלק מהאירוע Summer Game Fest. לא נוכל לסכם את כל האירוע שהכיל 70 משחקים. אבל, סיכמנו בראשי פרקים כמה מהשחקים הבולטים באירוע ואת הרשימה של כל מה שנחשף.

המצגת התקיימה בהנחיית שון "Day9" פלוט ומיקה ברטון. חלון הראווה באורך של קרוב ל- 3 שעות התמקד כולו במשחקים שאינם מוגדרים כמשחקי AAA ושזמינים למחשב האישי, אם כי חלקם זמינים או יהיו זמינים בהמשך גם בפלטפורמות אחרות.

כמה מהמשחקים הבולטים באירוע כללו את Southfield, משחק שנראה כאילו נלקח מהסדרה Totally Accurate רק עם הוספת פיזיקה מתקדמת. ראינו גם הצצה ל-Tactical Breach Wizards דמויי XCOM ומשחק הרפתקאות בשם UNBEATABLE בהשראת האנימה.

גם מעריצי RTS זכו לכמה חשיפות של משחקים בז'אנר, כמו Stormgate ו-Battle Aces שזכו לסרטונים חדשים שהוקדשו לתכונות המשחק ועוד.

Killing Floor 3 זכה לטריילר גיימפליי חדש וראיון עם המפתחים, וחובבי משחק היריות זכו גם לטריילר גיימפליי של המשחק STRIDEN וגם טריילר חדש ל-Escape From Tarkov הידוע לשמצה.

משחק האימה ":"אין מקום בגיהנום 2" (No More Room in Hell 2) שהוכרז לאחרונה, זכה לטריילר וראיון עם המפתחים על תהליך היצירה של המשחק.

להלן רשימה של כל המשחקים שנחשפו באירוע PC Gaming Show:

  • Among The Wild
  • Starbirds
  • Lorn Vale
  • Ale Abbey
  • Streets of Rogue 2
  • Wander Stars
  • Southfield
  • Steel Seed
  • Fallen Aces
  • Stormgate
  • Mars Tactics
  • Toads of the Bayou
  • Sumerian Six
  • All Systems Dance
  • Fumes
  • Sulfur
  • Phantom Line
  • Killing Floor 3
  • Copa City
  • Tempopo
  • Last Moon
  • I Am Your Beast
  • Cataclismo
  • Level Zero: Extraction
  • Battle Aces
  • Citizen Sleeper 2
  • Demonschool
  • Unrailed 2
  • Space Station 14
  • Unbeatable
  • Odinfall
  • Core Keeper
  • No More Room In Hell 2
  • Striden
  • Drug Dealer Sim 2
  • The Deadly Path
  • Deathsprint 66
  • Crescent County
  • Forgotten Seas
  • Moon Mystery
  • G.I Joe: Wrath of the Cobra
  • Everholm
  • Shell Runner
  • Renaissance: Kingdom Wars
  • Debtors' Club
  • The Land of the Magnates
  • Cat Quest 3
  • The Crush House
  • Go-Go Town
  • Star Trucker
  • Escape From Tarkov
  • Splodey
  • Flintlock: The Siege of Dawn
  • '83
  • Mullet Madjack
  • Generation Exile
  • Reka
  • Blue Prince
  • Lok Digital
  • Tactical Breach Wizards
  • Aloft
  • Screenbound
  • Hotel Galactic
  • Still Wakes The Deep
  • Into the Dead: Our Darkest Days
  • Streets of Fortuna
  • Grit and Valor – 1949
  • Rise of the Golden Idol
  • Every Day We Fight
  • Tales of Seikyu
  • Island of Winds
  • Airframe Ultra
  • Stormforge
  • Windblown
  • Worship
  • Gunboat God

חלק מ-70 המשחקים שהוצגו באירוע, עשו את הופעת הבכורה שלהם ונחשפו לקהל לראשונה. חלקם משחקים שכבר הוכרזו וקיבלו עדכון או חלון יציאה לשנה זו או לשנה הבאה.

נותני החסויות לאירוע הזה היו Frost Giant Studios, Tripwire Interactive, Ancient Forge, CULT Games, Digital Sun, Epopeia Games, ESDigital Games, Fireshine Games, Funcom, iBUYPOWER, indie.io, Indoor Astronaut, Kepler Interactive, Motion Twin, Movie Games , PC Game Pass, Playstack, Raw Fury, Roboto Games, Secret Mode, Triple Espresso ו-Uncapped Games.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות