דמו למשחק האסטרטגיה בזמן אמת "Stormgate" שוחרר בסטים

תוכלו להתנסות עכשיו בחינם במשחק האסטרטגיה בזמן אמת (RTS) המבטיח שפותח על ידי יוצאי חברת בליזארד

סטורמגייט (Stormgate) הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת שפותח על ידי האולפן Frost Giant Studios, שמייסדיו הם יוצאי חברת בליזארד (Blizzard) שבסך הכל רצו ליצור את הדור הבא של משחקי RTS מאחר שבליזארד לטענתם, זנחה את הז'אנר.

ל-Stormgate היה קמפיין עם הצלחה אדיר באתר מימון ההמונים קיקסטארטר בדצמבר האחרון. הקמפיין ריסק את יעד הבסיס שלו תוך פחות מ-15 דקות וסיים עם סכום של 2.38 מיליון דולר מהקהילה, ובמקום ה-17 בטבלת המימון ההמוני של כל הזמנים בקטגוריית המשחקים.

המשחק זכה לחשיפה גם בטקס בחירת משחק השנה The Game Awards 2023 עם טריילר חדש.

סוף סוף משחק אסטרטגיה בזמן אמת – Stormgate

מפתחי Blizzard לשעבר טים מורטן וטים קמפבל הקימו את Frost Giant Studios באוקטובר 2020. מורטן עבד בעבר על StarCraft II: Legacy of the Void, וקמפבל היה המעצב הראשי של הקמפיין של Warcraft III: The Frozen Throne.

כעת, שחקנים יכולים סוף סוף לבדוק את המשחק עם ההדגמה החדשה ששוחררה, ו-NVIDIA אומרת ש-Stormgate כבר תומך ב-NVIDIA DLSS 2 ו-DLSS 3 (בלעדי לבעלי כרטיסי מסך מסדרת GeForce RTX 40) כדי לשפר את הביצועים.

לפי Frost Giant Studios, הדמו של Stormgate (שזמין בסטים וגם דרך פלטפורמת הענן GeForce NOW של NVIDIA) מספק גישה לשלב הבטא הסגור הנוכחי, בשם הקוד "Elephant".

משום שמדובר בבטא, המפתחים הזהירו כי מדובר בשלב מוקדם למשחק, כך ששחקנים עלולים לחוות ביצועים לא אופטימליים ויש רק שני פלגים שניתן לשחק בהם. הפלג השלישי ייחשף בחודשים הקרובים.

בין התכונות השונות של המשחק וניתן למצוא תוספת ייחודית של קוד החזרה לאחור, אופציה המוכרת לנו ממשחקי מכות. השקת הגישה המוקדמת של Stormgate מתוכננת כעת לאמצע 2024.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות