לזמן מוגבל: גודזילה מגיע בחינם ל"דייב הצוללן" לשחקני פלייסטיישן, סטים וסוויץ'

באנר TMS

היום לו חיכו מעריצי "דייב הצוללן" (Dave the Diver) הגיע, עדכון ההרחבת ה- DLC החינמית של גודזילה (Godzilla) עכשיו בחינם! שימו לב שההרחבה החדשה הזו למשחק היא אמנם חינמית, אבל אתם יכולים להוריד אותה רק לזמן מוגבל.

ה-DLC הוא במסגרת שיתוף פעולה עם הסרט האחרון והמצליח "גודזילה X קונג: אימפריה חדשה", בדומה לשת"פ שהיה עם קול אוף דיוטי, שבאחרון שבהם, יכולתם לרכוש כפפה של קינג קונג במחיר מופקע.

לעניינינו, העדכון החדש יהיה זמין להורדה בחינם רק עד 23 בנובמבר 2024 והוא שלכם לנצח. לאחר מכן, הוא אפילו לא יהיה זמין. האמת, שזה נשמע די מוזר, כי למה להשקיע את כל המאמץ בשיתוף פעולה וקרוסאובר לזמן יחסית קצר? בכל מקרה, מכיוון שזה בחינם, אנחנו לא שואלים יותר מדי שאלות.

נלחמים לצד גודזילה

ב-DLC החדש דייב עומד פנים אל פנים עם גודזילה העוצמתית, אם כי לא נלחמים בגודזילה אלא עוזרים לה להתגבר על אחד מיריביה, 'אבירה, אימת המעמקים', מתוך סרט הלייב אקשן מ-1966 באותו שם (Ebirah, Horror of the Deep).

שחקנים יצטרכו להטיס את צוללת ה-G-Force כדי לקחת את אבירה, ולעבוד לצד גודזילה כדי להגן על כוכב הלכת מהאיום הנורא.

למי שלא מכיר, 'דייב הצוללן' הוא משחק דל קטן (לא אינדי) מאולפן בשם Mintrocket, חברת בת של קונצרן התקשורת הקוריאני Nexon. זהו משחק הרפתקאות קטן ומסקרן שבו אתה משחק בתור דייב, צוללן ומסעדן סושי, דג דגים מתחת לאוקיינוס בשעות היום ואז מגיש אותם ללקוחות במסעדה בשעות הסרביס של הערב.

המשחק שוחרר בחינם למנויי הפלייסטיישן פלוס (PS Plus) לפני שבוע, והוא זוכה להנחות באופן קבוע בחנות של סטים. לינקים להורדת ה-DLC של גודזילה:

אל תתנו לגרפיקה להטעות אתכם, מדובר במשחק נפלא, והביקורות בהחלט מגבות זאת עם ציון ממוצע של 97 מתוך למעלה מ-91 אלף (!) שחקנים בסטים.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות