שמועה: Assassin's Creed Jade נדחה ל-2025

על פי הדיווחים, שחרורו של Assassin's Creed Jade נדחה מהשנה ל-2025. חברת TENCENT הורידה את סדר העדיפויות של המשחק כחלק משינוי אסטרטגי רחב יותר

הדיווח מגיע מהאתר רויטרס, שטוען כי טנסנט (Tencent) פרסה לאחרונה מחדש מאות מפתחים שעבדו על משחק המובייל החינמי כחלק משינוי אסטרטגיה רחב יותר.

בשל כך, משחק האקשן-הרפתקאות בעולם הפתוח הנמצא בפיתוח לפחות בארבע שנים האחרונות, צפוי כעת לצאת בשנה הבאה ולא ב-2024.

את Assassin's Creed Jade אמורה להפיץ חטיבת Level Infinite בחברת Tencent, לאחר שיוביסופט (Ubisoft) הכריזה על שותפות אסטרטגית גדולה עם החברה הסינית ב-2022.

ההחלטה של Tencent על פי הדיווח, להפחית את סדר העדיפויות של המשחק היא חלק ממהלך רחב יותר שנועד להתמקד בכותרים פנימיים ופחות בזיכיונות (מערביים) גדולים של שותפים חיצוניים. בדיוק כמו שקרה עם Apex Legends Mobile שפותח על ידי Tencent והוסר מהחנויות לאחר שנה.

מנהל האסטרטגיה הראשי של Tencent, ג'יימס מיטשל, אמר במהלך שיחה עם המשקיעים במסגרת פרסום תוצאותיה הכספיות של החברה השבוע:

אנחנו מתמקדים פחות במשחקים בתקציב גדול יותר. בדרך כלל, אנו מבקשים לבצע את ההימורים הגדולים ביותר סביב משחקים שחוזרים על IP מוצלח… או משחקים שחוזרים על הצלחה משחקית מוכחת בתוך נישה ולוקחים אותם לשוק המוני יותר.

Assassin's Creed Jade הוא משחק ספין-אוף לסדרת AC המיועד למכשירים הניידים (מובייל). עלילת המשחק מתרחשת בסין העתיקה, 215 לפני הספירה. 

כתבות באותו נושא:

יוביסופט גם אישרה לאחרונה כי Assassin's Creed Red, המתרחש ביפן הפיאודלית, ישוחרר לפני אפריל 2025.

הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג, טכנולוגיה ובידור.

דרך
VGC
מקור
reuters
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות