נחשפו פרטים חדשים על "Assassin’s Creed Red", הכותר הגדול הבא של יוביסופט

Assassin's Creed Red יכלול אנימציות משופצות, מערכת פארקור ומזג אוויר דינמי מלוטשים. מכניקת ההתגנבות הולכת להתרחב

אחרי Assassin's Creed Mirage (ביקורת שלנו כאן), כותר הדגל הראשי בסדרה ששוחרר באוקטובר שנה שעברה, זה הזמן לתחיל לעסוק בכותר הראשי הבא בסדרת המתנקשים של יוביסופט.

Assassin's Creed Red הוא הופעת הבכורה המיוחלת של הסדרה ביפן הפיאודלית, והיא תהיה דריכת הרגל הראשונה של הפרויקט Assassin's Creed Infinity. יוביסופט הגדירה פרויקט זה כ"מרכז שיאחד את כל החוויות השונות שלנו, והשחקנים שלנו, יחד בדרכים משמעותיות".

הכותר RED צפוי לצאת עד סוף מרץ, 2025 ורשמית, אנחנו לא יודעים הרבה מעבר לטריילר טיזר הקצר ששחררה יוביסופט במסגרת אירוע Ubisoft Forward 2022.

מה שידוע לנו מדיווחים ברשת זה שהסיפור שכאמור יתרחש ביפן הפיאודלית, יתבסס על סמוראי אפריקאי בשם Yasuke (יאסקה). תהיה גם גיבורה נשית בשם "נאו" שנמצאת במסע נקמה בעקבות מות אביה.

כעת, הדלפות ודיווחים חדשים שופכים קצת אור למה לצפות מהמשחק, ובמיוחד פרטים על מכניקת המשחק והמנוע של Red, שנראה כאילו הוא נבנה ל"עידן חדש" של הזיכיון.

אנימציות משופרות, מערכת פארקור ומזג אוויר דינמי מלוטשים

באופן כללי, לא כל משחק חדש בזיכיון של Assassin's Creed עובר למנוע חדש בהכרח, אלא עושה שימוש בהתפתחות משמעותית שלו בשם 'Anvil Pipeline'. אסטרטגיית פיתוח די דומה להתפתחות של מנוע המשחק הראשי עליו מבוססת כל סדרת קול אוף דיוטי (IW).

האתר insider-gaming מדווח כי Assassin’s Creed Red לא יועבר לחלוטין למנוע חדש. Anvil Pipeline יעניק גישה אחידה לאולפנים המעורבים בפיתוח הזיכיון, מה שיאפשר ליצור דרך אופטימלית יותר לתמוך במשחק משלב הפיתוח וגם לאחר ההשקה.

שחקנים יכולים לצפות לתכונות כמו תאורה גלובלית עם מעקב אחר קרניים וגיאומטריה וירטואלית, ונאמר כי Assassin's Creed Red גם כולל אנימציות משופצות, מערכת פארקור, מזג אוויר דינמי ועוד.

אלמנטים חדשים של התגנבות

לגבי המכניקה של המשחק, בהיבט של הלחימה, Assassin's Creed Red די דומה ל- Valhalla, אם כי עם הרבה יותר אלימות ודם כמו עריפת ראשים. יתרה מכך, ההתגנבות תהיה אלמנט חשוב מתמיד, ותאפשר לשחקנים לכבות לפידים, להסתתר בדשא גבוה ושיחים, ואפילו ללכת במצב נטוי כדי להימנע ממראה האויב. קצת דומה ל-Splinter Cell.

פיצ'ר בשם Hideouts יאפשר לשחקנים לבנות את היישוב שלהם, נשקייה, דוג'ו, אלטר ועוד. גם מבנים אלה ניתנים להתאמה אישית, מהיכולת לבחור את מיקום הבניין, דרך היכולת לבחור את עיצוב הגג שלך ועד לפריסה הפנימית והיכן תוכל להציג את הנשקים שלך והשריון שלך.

נראה שהזיכיון של Assassin's Creed לקראת קפיצת מדרגה משמעותית ואנחנו יכולים לצפות לחשיפה ראשונית של Assassin's Creed Red בחודשים הקרובים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות