EA סוגרת את "אפקס לג'נדס" ובאטלפילד למובייל

אחרי שפרסמה דו"חות כספיים לרבעון האחרון שלה, החליטה EA לסגור את משחקי המובייל Apex Legends ו-Battlefield ולדחות את Star Wars Jedi: Survivor

Electronic Arts הודיעה שהיא מבטלת את משחקי Apex Legends Mobile ו-Battlefield Mobile שלה. וכתוצאה מכך, היא סוגרת את אולפן המשחקים Industrial Toys.

Apex Legends Mobile שוחרר בשנה שעברה, והביא את משחק הבאטל רויאל החם Apex Legends של Respawn Entertainment למכשירים ניידים.

Apex Legends Mobile – דעיכתו של 'משחק השנה' שעברה

המשחק זכה בתואר 'משחק השנה של אפל' לשנת 2022, כמו גם ב-Google Play. כעת המשחק ייסגר בעוד 90 יום. Battlefield Mobile זכה להשקה רכה, אבל גם הוא ייסגר.

בפוסט בבלוג הרשמי של החברה, Respawn Entertainment ציינה כי איכות העדכונים של Apex Legends Mobile היו הסיבה לסגירת הכותר. EA פרסמה את ההודעה כשפרסמה את הרווחים לרבעון הפיסקאלי השלישי שהסתיים ב-31 בדצמבר.

ב-Respawn, אנו שואפים לספק לשחקנים משחקים מצטיינים באופן עקבי. לאחר התחלה חזקה, צנרת התוכן של Apex Legends Mobile החלה להיכשל ברף הזה של איכות, כמות וקצב. מסיבה זו, לאחר חודשים של עבודה עם שותף הפיתוח שלנו, קיבלנו את ההחלטה ההדדית לסגור את המשחק הנייד שלנו. למרות האכזבה, אנחנו גאים במשחק שהשקנו, אסירי תודה על התמיכה של קהילת Apex Legends ובטוחים שזו ההחלטה הנכונה עבור השחקנים

היום שאחרי אפקס לג'נדס למובייל

ההחלטה הזו כנראה תשפיע על כמה אולפנים, שכן, Tencent ו-Lightspeed עבדו בצוותא על Apex Legends Mobile ו-Industrial Toys עבדו על Battlefield Mobile.

החל מהיום, ה-1 בפברואר, Respawn תשבית את כל הרכישות של כסף אמיתי בתוך האפליקציה במשחק וכן תסיר את האפליקציה מהחנויות. במהלך תקופה זו, שחקנים יכולים לבזבז את הסינדיקט הזהב הקיים שלהם ולהמשיך לשחק את המשחק המלא. ב-1 במאי 2023, Apex Legends Mobile יפסיק את פעילותו בכל האזורים, והוא לא יהיה ניתן להפעלה.

Respawn אמרה שהיא לא תספק החזרים עבור רכישות בכסף אמיתי, בהתאם לתנאי הסכם המשתמש של EA. החלטה זו עבור Apex Legends Mobile היא ספציפית לפלטפורמה ואינה תלויה במשחק במחשב ובקונסולות.

Battlefield Mobile – הושק בשקט, ייעלם בשקט מהחנויות

יש המצביעים על השינויים עבור משחקי המובייל של Apex Legends ו-Battlefield ככאלה המייצגים שינוי באסטרטגיה ובמנהיגות בחברת הפיתוח-Respawn ובמפיצה שלה-EA. למרות שהסגירה של באטלפילד למובייל היא פחות מפתיעה מזו של אפקס, נראה שבחברת EA רוצים לקחת צעד אחורה ולעשות את הדברים נכון.

כל זה קורה אגב, אחרי שביירון ביד עזב את זיכיון Call of Duty של Activision והפך לסגן נשיא בכיר ומנהל כללי של הזיכיון Battlefield.

המשחק Call of Duty למובייל נחשב היום לאחד המצליחים ביותר בז'אנר, ואקטיביז'ן כבר מתכננת לשלב עולמות בין Call of Duty: Warzone 2, Call of Duty Modern Warfare II ו-Warzone Mobile, כולם על אותו מנוע, כמו גם באותו יקום שחקן, ב-EA כנראה הבינו שזו הדרך. אבל צריך לעשות את זה נכון. בפוסט בבלוג אמר וינס זמפלה, מייסד שותף של Respawn ואחד מיוצרי COD המקורי):

יש לנו חזון לעתיד של Battlefield והנהגת אולפן חזקה ואנו מתקדמים קדימה כדי ליצור את החוויות הטובות ביותר שמפגישות שחקנים על פני פלטפורמות מרובות…בסופו של דבר החלטנו שנצטרך לדמיין מחדש איך אנחנו מביאים את Battlefield לחיים בנייד כדי לממש את המטרות שלנו עבור הזיכיון

באטלפילד למובייל – ייסגר בקרוב

Respawn אמרה כי בזמן שבנתה את החזון שלה עבור Battlefield וצפתה בשינויים בשוק, היא קבעה שהכיוון הנוכחי אינו מתיישב עם המקום שבו היא רוצה לקחת את הזיכיון.

אנחנו בוחנים כיצד עולם הניידים משתלב באסטרטגיה שלנו…אנחנו נשארים מחויבים מאוד לפתיחת הפוטנציאל העצום של Battlefield. אנו עובדים קשה בפיתוח של Battlefield 2042, ונמצאים בהפקה מוקדמת של חוויות הבאות העתידיות שלנו באולפנים המרובים שלנו ברחבי העולם.

Star Wars Jedi: Survivor נדחה לאפריל

Star Wars Jedi: Survivor שהוכרז במאי שנה עברה במהלך "חגיגת מלחמת הכוכבים" (Star Wars Celebration) הוא הכותר הבא בסדרה שמפותח על ידי חברת Respawn וחברת EA הודיעה כי הוא נדחה לחודש אפריל, כך שמדובר בדחייה של חודש וקצת מהתאריך המקורי.

כותר מלחמת הכוכבים הבא מתרחש 5 שנים לאחר אירועי Star Wars Jedi: Fallen Order ועוקב אחר המאבק הנואש של קאל אל מול הגלקסיה הדועכת.

משחק מלחמת הכוכבים הבא ייאלץ לחכות קצת יותר מחודש

נראה כי חברת ריספאון מאוד עסוקה והיא גם ממשיכה לעבוד על תיקונים למשחק Battlefield 2042, שהשתפר בעדכונים עונתיים לאחר השקה מאוד בעייתית.

Star Wars Jedi: Survivor ישוחרר ב-28 באפריל, 2023 ל-Xbox Series X | SPS5  וכמובן למחשב האישי (PC).

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות