בחזרה לאימפריה הרומית: "Anno 117: Pax Romana" הוכרז ויגיע ב-2025

באנר TMS

יוביסופט (Ubisoft) הכריזה במהלך Ubisoft Forward שהוא חלק מ- Summer Game Fest 2024 על Anno 117: Pax Romana, שייצא ב-2025 ל-PS5, Xbox Series X/S ולמחשב האישי.

Anno 117: Pax Romana מביא סוף סוף את זיכיון 'בניית העיר' לאימפריה הרומית העתיקה ויכניס את השחקנים לנעליו של מושל ברומא העתיקה.

יוביסופט שחררה טיזר בכורה למשחק, שניתן לראות כאן למטה, ובתיאור הסרטון נכתב כי "כמושל, אתה תבנה את האימפריה ותכוון את גורלה, ותבחר אם לגבש את גורלה באמצעות דומיננטיות או צמיחה כלכלית".

Anno 117: Pax Romana פותח על ידי Ubisoft Mainz, האולפן מאחורי Anno 1800. על פי האולפן, השחקנים יחקרו טריטוריה עצומה ורב-תרבותית תחת שליטתה של האימפריה ויקבלו על עצמם את תפקיד המושל המוטל על ניהול העלויות של שמירת השלום.

"אנחנו נרגשים לחשוף סוף סוף Anno בהשראת האימפריה הרומית", אמר המנהל הקריאטיבי מנואל ריינהר. :זו לא רק קפיצת הזמן הגדולה ביותר שעשינו אי פעם, היא גם מציעה לנו הרבה אפשרויות להביא את משחקי Anno לעידן חדש לגמרי תוך הצגת המון תוכן חדש לשחקנים שלנו לחקור.

Anno 117: Pax Romana מסמן את תחילתו של עידן חדש עבור זכיינית Anno, שכן זוהי האיטרציה הראשונה הנושאת את אות הזהות החזותית החדשה של המותג הנודע לבניית ערים.

Anno 117: Pax Romana ישוחרר ב-2025 למחשב, פלייסטיישן 5 ו-Xbox Series X|S.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות