תכנים בדף

The Witcher 3: Wild Hunt יגיע לישראל בזמן

the-witcher-3-wild-hunt-EDLEE-ENTERTAINMENT

The Witcher 3 יופץ בישראל באופן רשמי על ידי חברת אדלי, שתדאג להביא אותו לישראל בצורה מסודרת. הגיע הזמן.

חברת EdLee Entertainment, המפיצה הרשמית בישראל של חברות ענק כמו אקטיויז'ן ו EA, חתמה על חוזה שיווק והפצה עם חברת המשחקים CD PROJEKT RED ותחל לשווק ולהפיץ בישראל את המשחק The Witcher 3: Wild Hunt.

נעם ויסברג, מנכ"ל Edlee נרגש לעבוד עם CD Projekt RED ולהביא אחד מהמשחקים המצופים ביותר של הדור הבא לישראל:

אנחנו מאוד שמחים לקבל את  זכויות ההפצה לכותר כזה גדול. המשחק כבר זכה לשבור שיא של מספר זכיות בפרסים בכל אירועי המשחקים הגדולים. המטרה שלנו היא להפוך את הכותר הזה לפופולרי ולמוצלח ביותר לPS4, Xbox One והמחשב האישי בישראל

witcher 3 AWARDS

מדובר בחדשות טובות לקהל המעריצים שמחכה למשחק, שכן חוזה השיווק וההפצה מבטיח למעריצי הסדרה שהמשחק יגיע לישראל בזמן, במחיר הנכון ובדרכים המקובלות. זה גם אומר שמהדורות מיוחדות של המשחק יעשו את דרכן לישראל באופן רשמי.

הטריילר האחרון למשחק היה מנקר עיניים, והוא הגיע אחרי שבתערוכת גיימסקום האחרונה קיבלנו מצגת מרשימה של אחד ממשחקי התפקידים הכי מצופים לשנה הבאה, The Witcher 3, משחק העולם פתוח הבא והאחרון בסדרה שישוחרר בפרואר 2015, אחרי שנדחה.

The Witcher 3 : Wild Hunt ישוחרר ב 24 לפברואר 2015 למחשב האישי, לפלייסטיישן 4 ול Xbox One.

 • רועי ס.

  לגבי התגובות לפני, הפצה דיגיטלית היא אכן נוחה, אך לא מעט אנשים עדיין משתמשים בעותקים פיזיים, ואני נוטה לשלב בין השניים, בעיקר כי אני אוהב לראות את הקופסאות, מה גם כשדיסק נשבר או נשרט, המשחק עדיין שמור בחשבון Steam, אוריג'ין, או תוכנת DRM דומה. כיום גם לא צריך ללכת עד החנות, אלא להזמין וזה מגיע בדואר.

 • Dvich

  קצת כואב לי על העבודה הקשה של נעם מכיוון שרובנו עברנו לסטים…

 • Roto-Drop

  כבר עברתי למשחקים בהפצה דיגיטלים. הרבה יותר נוח מורידים לפני ומשחקים בday one וגם לרוב זה יותר זול.

  • idanbiton

   עברתי ואז חזרתי לדיסקים כי זה יותר נוח ואפשר לקנות גם מהדורות מיוחדות