תוך 24 שעות: "Hades II" עקף את המשחק המקורי

לאחר המתנה ארוכה מהצפוי, Hades II הושק השבוע באופן רשמי בגישה מוקדמת בסטים (Steam Early Access). כותר ההמשך הגדול של סופרג'איינט גיימס (Supergiant Games) הושק בהצלחה רבה וצבר יותר מ-100,000 שחקנים בהשקה.

סופרג'איינט השיקה לראשונה את המשחק המקורי Hades בשנת 2020, כמשחק בלעדי לשנה אחת בחנות Epic Games והגיע בהמשך לסטים, כמו גם לכל פלטפורמות הקונסולות הנוכחיות.

Hades המקורי זכה להצלחה מצד המבקרים וגם להצלחה במכירות, אבל נראה ש-Hades 2 מתעלה עליו ומצליח לשבור שיא חדש. המשחק המקורי הגיע לשיא של קצת יותר מ-36,000 שחקנים במקביל בסטים ולאחר יומיים, Hades 2 צבר 103,567 שחקנים במקביל.

יש לקחת בחשבון ש Hades 2 אמנם הושק, אך מדובר בגישה מוקדם, כך שהוא עדיין לא משחק שלם. הכותר אמור לבלות את שארית השנה בגישה מוקדמת, קבלת תוכן חדש, תיקוני באגים ועדכוני איזון לאורך הדרך.

ציון ממוצע בסטים 96

ברגע שהמשחק יגיע לגרסה 1.0, סופרג'איינט תתחיל להביא את המשחק לקונסולות כמו PlayStation ו-Xbox. המשחק ישוחרר ככל הנראה גם עבור ה-Switch 2, עליו החלה נינטנדו לדבר בגלוי השבוע.

Hades II הוא משחק תפקידים אקשן Roguelike המאופיין בזחילת צינוק דרך רמות שנוצרו באופן פרוצדורלי. המשחק מתרחש "מתישהו" לאחר אירועי האדס הראשון ובאותו יקום. בכותר ההמשך מככבת מלינואה (Melinoë), נסיכת השאול ואחות של גיבורת המשחק הראשון, Zagreus. לצד המנטור שלה הקטה (Melinoë), היא שואפת להביס את כרונוס (Chronos), אל הזמן.

Hades 2 הוא אחד המשחקים המומלצים שישוחררו בחודש מאי. המשחק הושק בסטים במחיר של 30 דולרים, וזוכה עד כה לקבלת פנים חיובית ביותר עם ציון ממוצע של 96/100, בהתבסס על יותר מ-12,000 ביקורות משתמשים.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
steamdb
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות