תחרות: עורכי וידאו יוכלו לזכות בפסל ענק של "אלדן רינג"

חברת בנדאי-נאמקו (Bandai Namco) עורכת תחרות לעורכי וידאו או לכל מי שיודע ליצור סרטונים, שהזוכה בה יקבל פסל בגובה של 10Feet, שזה 3.048 מטר כפרס ראשון.

תחרות הווידאו הנקראת Return to Grace, מיועדת לצערנו רק לתושבי ארה"ב, ומטילה על המשתתפים ליצור טריילר משלהם למשחק התפקידים הסופר מצליח של From Software אלדן רינג (Elden Ring).

הטריילרים צריכים להיות לא יותר מ-5 דקות, ויש להעלות אותם ליוטיוב, X או Vimeo. לאחר ההעלאה, שחקנים יכולים להיכנס לתחרות על ידי שליחת קישור לסרטון שלהם.

היוצר של הטריילר הטוב ביותר יזכה בפסל בגודל טבעי של "Messmer the Impaler", אחת מדמויות הבוס המרכזיות ב-Shadow of the Erdtree בהרחבה המתקרבת של המשחק.

יוצרים שלא יזכו במקום הראשון, עדיין יכולים לזכות בפרסים. טריילרים עם הנרטיב הטוב ביותר, האקשן הטוב ביותר והבימוי הטוב ביותר יזכו בהעתק בגודל טבעי של הזרוע התותבת של מלניה.

טריילרים עם האלמנט הקומי הטוב ביותר, השימוש הטוב ביותר בסאונד, עיצוב השריון הטוב ביותר והשימוש המקורי ביותר ב-Elden Ring IP יזכו בהעתק של הקסדה של Messemer the Impaler.

התחרות נועדה לקדם את שחרורה של ה-DLC, ההרחבה Shadow of the Erdtree, שתצא ביוני.

בשבוע שעבר, הצהיר היידטקה מיאזאקי (Hidetaka Miyazaki) הבוס של From Software, ש-Shadow of the Erdtree תהיה ההרחבה היחידה של המשחק, עם זאת, הוא השאיר את הדלת פתוחה להמשך פוטנציאלי ובעצם להפיכת המשחק לסדרה.

מיאזאקי טען שהחברה מעדיפה לשחרר הרחבה אחת גדולה מאשר לפצל תוכן לכמה חלקים, מה שיפחית את חופש החקירה ותחושת ההרפתקאות שהמשחק מציע. במילים אחרות, הוא מדבר על הרחבות אולד סקול, מה שאפיין את תעשיית המשחק בעידן שלפני המיקרוטרנזקציה.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות