כמה קונסולות Xbox Series X|S נמכרו עד כה? מיקרוסופט חשפה את המספרים בטעות

על פי מצגת שנחשפה בפסטיבל בברשיל, למעלה מ-21 מיליון קונסולות Xbox Series X|S נמכרו עד כה בכל העולם. רחוק מאוד מהמספרים של סוני

היא לא התכוונה להכריז על זה, אבל מיקרוסופט חשפה בטעות את סך המכירות של Xbox Series X|S כמו גם את מספרי נתוני המכירות של ה-Xbox One. כפי שפורסם על ידי משתמש הטוויטר 'John Welfare' (באמצעות @Lukastaves), מיקרוסופט ערכה מצגת במהלך פסטיבל BIG של השנה בברזיל שמתקיים מה-28 ביוני ועד ה-2 ביולי. במהלך המצגת הזו, מיקרוסופט הציגה גיליון החושף את מספרי המכירות של קונסולת ה-Xbox, כולל מספרי המכירות של Series X|S:

מכירות בעולם של האקסבוקס 2023

על פי המצגת, המכירות המשולבות של Xbox Series X|S עלו על 21 מיליון יחידות ברחבי העולם. התמונה מזכירה גם מספרי מכירות משולבים עבור Xbox Series ו-Xbox One. מאחר ומדובר על יותר מ-79 מיליון יחידות Xbox One ו-Xbox Series משולבות ברחבי העולם, אנו יכולים להניח שמיקרוסופט הצליחה למכור למעלה מ-58 מיליון קונסולות Xbox One במהלך חייה או לפחות עד 2020.

Xbox Series X Xbox Series S Release Date and Price

עוד נתון מעניין מהמצגת של מיקרוסופט, 48% משחקני Xbox Series S הם למעשה שחקני אקסבוקס חדשים. זה עולה בקנה אחד עם מה שאמר הבוס הגדול של האקסבוקס, פיל ספנסר, על צמיחת שחקני קונסולות ה-Xbox באסיה בשנה שעברה. מצד שני, אנחנו לא שוכחים את התקופה הארוכה שלא היה ניתן לרכוש PS5 בשום מקום, יכול מאוד להיות ששחקנים פשוט התייאשו ורכשו את הקונסולה של המתחרה.

מה עם סוני וה-PS5?

אי אפשר כמובן שלא להתייחס ליריבה המרה של מיקרוסופט, ובאפריל השנה, המתחרה העיקרית סוני דיווחה כי מכרה עוד 6.1 מיליון קונסולות PS5 ברחבי העולם ברבעון הראשון שלה השנה. כפי שדווח גם על ידי סוני, נכון ל-31 במרץ 2023, מכירות הפלייסטיישן 5 העולמיות עלו על 38.4 מיליון.

סוני פלייסטיישן 5 PS5
פלייסטיישן 5- סוני מתקרבת למכירות של פי 2 מהאקסבוקס

התוצאות הכספיות לרבעון הפיננסי השני של סוני ייחשפו בחודש הבא, ויהיה מעניין לראות כמה עוד קונסולות PS5 הצליחה סוני למכור בשלושה חודשים. ואנחנו עוד מחכים לחדשות מסוני על הגרסה המתקדמת של הקונסולה שלה, ה- PS5 PRO.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות