רשמי: Assassin's Creed Mirage הוא המשחק הבא בסדרה

באנר TMS

יוביסופט (Ubisoft) אישרה רשמית את הכותר הבא בסדרת Assassin's Creed, בשם Assassin's Creed Mirage

ההכרזה היום מגיעה לפני חשיפה גדולה יותר שתתקיים ב-10 בספטמבר באירוע Ubisoft Forward, ולמרות שיוביסופט עדיין לא סיפקה פרטים נוספים על המשחק, נראה שתמונה שסופקה לצד ההכרזה מאשרת דיווחים שעלילת המשחק אכן תתרחש במזרח התיכון.

לאחר שכמה פוסטים במדיה החברתית המכילים תמונות של עטיפת Assassin's Creed Mirage הודלפו והוסרו עם הודעות זכויות יוצרים, מה שמצביע על כך שהתמונות האלה, אכן, אמיתיות, יוביסופט נאלצה לאשר את שם המשחק רשמית.

כפי שדווח בעבר על ידי בלומברג, המשחק יתרחש בבאגדד שבעירק וגיבור המשחק הוא באסים (גרסה צעירה יותר שלו, כפי שזה נראה בתמונה למעלה) מ-Assassin's Creed Valhalla שיהיה דמות ראשית והעולם של המשחק יהיה קטן יותר בקנה מידה בהשוואה למשחקים טיפוסיים בסדרה שכן הוא התחיל במקור כהרחבה עבור Valhalla.

Assassins Creed Mirage The Forty Thieves Quest
Assassin's Creed Mirage – המשחק הבא בסדרת המתנקש ההיסטורי

על פי דיווחים אחרים, יוביסופט עובדת על גרסה מחודשת למשחק Assassin's Creed הראשון ותכלול אותו עם Season Pass למיראז', ה-Season Pass מכיל גם DLC של Constantinople והוא יהיה זמין מספר חודשים לאחר יציאת המשחק והוא לא כולל וויסקי.

גיימסקום 2022 סיפק לנו כמה חשיפות וטריילים למשחקים חדשים ומרגשים, וכעת יוביסופט צפויה לארח את אירוע Ubisoft Forward ביום שבת, ה- 10 בספטמבר, כששיא הערב צפוי להיות החשיפה הרשמית של המשחק.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות