20 משחקי יריות חינמיים הטובים ביותר (2019)

11. Loadout

steamworkshop_webupload_previewfile_368311348_preview

Loadout הוא משחק יריות אקשן מגוף שלישי שפותח ומופץ על ידי Edge of Reality, ושוחרר בינואר 2014 למחשב האישי ובסוף השנה גם לקונסולת PS4. ממוצע הביקורות החיוביות של המשחק עומד על 86% מתוך 39.5 אלף תגובות. הממוצע שלו על פי 17 מבקרים עומד על 72 מתוך 100. אפשר לראות כי הציונים טובים והמשחק שווה ניסיון, שדרך אגב, נכון להיום יש בו 6 מודים שונים יחד עם מוד שביעי שהוא הקמפיין, שמה אתה וארבעה אחרים או יותר נכנסים ל־5 עד 6 פרקים ובכל פרק יש משימה שונה עם מטרה אחרת. אם המשחק עניין אתכם, מוזמנים להוריד מפה.


12. Tribes: Ascend

Tribes-Ascend-900x506

Tribes: Ascend הוא משחק מאודוותיק ברשימות שלנו, ובכל זאת החלטנו לצרף אותוח לרשימה, משום שהוא פשוט טוב ומלוטש ויעניק לכם הנאה מובטחת, אם אתם מתפשרים על גרפיקה, כמו סוגי כוחות שונים, רובים רבים, סוגי רכבים שונים ומשודרגים כמו טנקים, מטוסים או אופנועים, מפות רחבות עם סוגי מודים שונים כדי לחקור ולהילחם יחד עם הקבוצה שלך נגד הקבוצה היריבה. הממוצע שלו על פי מבקרים עומד על 86 מתוך 100. אז אם אתם מחפשים משחק יריות אקשן מגוף ראשון חדש ומאתגר, Tribes: Ascend הוא מה שאתם מחפשים. כדי להוריד אותו, תוכלו דרך פה או פה.


13. "Quake Champion"

Id Software היא חלוצה בפיתוח משחקי מז'אנר ה-FPS כמו הטירה הנאצית (Wolfenstein), דום (DOOM),וכמובן Quake, שעל שמו האירוע השנתי של החברה, QuakeCon.

Quake Champions נחשף ב-2016 והחל את דרכו בבטא עם הפצה ראשונית ב-2017 עם תכניות למשחק בתשלום בעתיד, אך ב 2018 הודיעה המפיצה בת'אסדה כי המשחק יצא בגרסה חינמית. למי שלא מכיר את את המשחקים הקודמים, המשחק מהווה באיזשהו מקום המשך ל-Quake 3: Arena, אך בגרפיקה הרבה יותר מעודכנת ומודרנית. המשחק ימקם אתכם בכל סיבוב בזירה מרובת משתתפים ברשת שבה מתמודדים שחקנים עם מטרה אחת ברורה ויחידה: להרוג כמה שיותר אויבים בכמה שפחות זמן.

בכדי להריץ את המשחק שזמין כרגע רק לשחקני ה-PC ולהנות מהגרפיקה המודרנית שלו תצטרכו להצטייד במחשב עם 16GB זיכרון וכרטיס מסך AMD R9 290.

Quake Champions זמין להורדה בחינם דרך Steam או דרך קובץ ההפעלה הזה – Bethesda Launcher.


14. “Unreal Tournament”

Unreal Tournament הוא אתחול מחדש לסדרת UT שמפותח על ידי Epic Games, יוצרת המשחק פורטנייט. המשחק שנמצא בשלב Pre-Alpha והיה עתיד להיות המשחק התשיעי בסדרת Unreal האלמותית, יישאר במצב זה גם בעתיד, שכן חברת אפיק העבירה את רוב צוותי הפיתוח שלה לטובת המשחק הכי רווחי שלה בהיסטוריה, פורטנייט. ובכל זאת, מה שיש כרגע זה משחק יריות חינמי סופר מהיר שלראשונה בסדרה, עושה שימוש במנוע הגרפי Unreal Engine 4 ומכיל בתוכו מצבי משחק כמו Deathmatch (שהוא בעצם FFA) הקלאסי , Duel – קרב 1 על 1, Capture the Flag, Assault ועוד.

להורדת Unreal Tournament לחצו כאן (PC בלבד)


15. Defiance

Defiance הוא משחק יריות אקשן עם עולם פתוח מגוף שלישי שפותח על ידי Human Head ו־Trion Worlds שהיא גם המפיצה שלו. הוא שוחרר באפריל 2013 לקונסולות XB360, PS3 ולמחשב האישי. המשחק הפך לחינמי ביוני 2014 במחשב האישי, חודשיים אחרי לקונסולת PS3 ולקראת סוף השנה אצל קונסולת Xbox 360. שמועות אומרות כי גרסה מחודשת של המשחק לקונסולת הדור הנוכחי בפיתוח, נראה מה ייקרה בעתיד. כשאתם יוצרים את הדמות שלכם ואתם בוחרים לאיזה קבוצה אתם רוצים להשתייך, בין אם זה 'בני אנוש' לבין חייזרים, אתם יוצאים לעולם הפתוח ונלחמים כדי לשרוד. את הפרטים המלאים תדעו כשתשחקו בו, תוכלו דרך פה או פה.


16. Heroes & Generals

Heroes & Generals הוא משחק יריות מגוף ראשון שהתחיל בגרסת 'גישה מוקדמת' ביום השקתו ביולי 2014 ועם הזמן, עודכן ולוטש והושק לבסוף כמשחק יריות חינמי להורדה דרך סטים. המשחק מתיישב בזמן מלחמת העולם השנייה, איפה שהטכנולוגיה המתקדמת, הרובוטים והטיטאנים לא קיימים, שם אתה צריך להסתדר בכוחות עצמך. כמובן שרובים מסוגים שונים יש, טנקים ועוד סוגי רכבים שונים זמינים במשחק, ובנוסף קמפיין צדדי גם זמין, שהיא מתמקדת על מלחמה בין ארצות הברית, גרמניה וברית המעצמות שמנסים להרוס אחד את השני. Heroes & Generals זמין רק במחשב האישי, ותוכלו להוריד דרך פה או פה.


17. Survarium

maxresdefault (3)

Survarium הוא כותר מז'אנר אקשן הישרדות מגוף ראשון שפותח ומופץ על ידי Vostok Games. המשחק יצא לראשונה בינואר 2015 כבטא פתוחה, ולאחר מכן נכנס ל'גישה מוקדמת' בחנות הדיגיטלית סטים. Survarium מכיל שלושה סוגי מודים מרכזיים, מוד ה־Team play שזה בעצם ה־PvP, ושם יש לך גישה לעוד שישה מודים ומפות שונות. המוד השני, 'Free Play', שמה אתה נכנס למפה ענקית עם מספר מוגבל של שחקנים, מטרתך היא לשרוד, בין אם זה לסמוך על אחרים ולשתף עמם פעולה, לבין אם זה לאסוף חפצים ולדאוג לעצמך. בסופו של דבר אם אתה מת, אתה מגיע חזרה ללובי וצריך להיכנס שוב. המוד השלישי, הקו-אופ שבעצם נותן לך גישה לקמפיין עם עוד כמה שחקנים ותקבלו משימות רנדומליות לעבור. הממוצע של המשחק בסטים לא מלהיב, והוא עומד על 50% מתוך 10.2 אלף תגובות. אז אם אהבתם ואתם רוצים לנסות, מוזמנים להוריד מפה או דרך פה.


18. Skill Special Force 2

maxresdefault (4)

Skill Special Force 2 הוא משחק אקשן יריות מגוף ראשון שפותח על ידי Dragonfly GF ומופץ בידי Gameforge. המשחק ראה אור בספטמבר 2013 אצל פלטפורמת המחשב האישי דרך החנות הדיגיטלית סטים, ומאז הוא היה כותר חינמי לקהל הרחב. כיום המשחק מכיל דברים רבים, מעל ל־38 מפות (מתוכם יש חלק שבלעדיים לרוכשי VIP) יחד עם ה-Workshop שעמו אתם יכולים ליצור את המפה שלכם. 16 מודים עם משימות שונות, בכל מוד יש גם מפות שזמינות מההתחלה, בחלק יש הרבה ובחלק יש מעט. לגבי נשקים, יש יותר מ־60+ שזמינים ועוד. פרטים מלאים אתם תגלו במשחק עצמו, שתוכלו להוריד פה.


19. APB Reloaded

20121230230638a0dcznkojyomslu5

APB Reloaded הוא משחק אקשן יריות מגוף שלישי יחד עם עולם פתוח, שבמקור פותח והופץ על ידי Realtime Worlds אך נרכש בידי K2 Network עקב בעיות שאין צורך לנמק עליהם בעלות 1.5 מיליון יורו. רקע כללי, APB הוא משחק עולם פתוח בסגנון 'שוטרים נגד גנבים' בעיר סאן פרו, אנחנו בוחרים אחד מהשתיים ויוצאים לעולם הפתוח. לכל קבוצה יש את המשימות שלה, עם הנשקים שלה, אנחנו יכולים להתנהג בברוטליות כלפי אחרים, מה שיגרום למשטרה לרדוף אחרינו ולגרום למוות שלנו. ממוצע התגובות החיוביות של APB עומד על 68% מתוך 23 אלף תגובות. אם המשחק מעניין אתכם ואתם רוצים להורידו, אתם יכולים דרך פה או פה.


20. “Argo”

Argo הוא משחק יריות צבאי טקטי שמפותח על ידי Bohemia Interactive, החברה שהביאה לנו את המשחקים Arma 3 ו-DayZ. המשחק לוקח את רוב האלמנטים המוצלחים של המשחק Arma 3, כמו מערכת הבליסטיקה, מערכת הנשק ומערכות החי”ר המלוטשות. המשחק בנוי על מפה אחת ענקית שלקוחה מתוך אחד המשחקים הכי טובים שנעשו אי פעם, Operation Flashpoint: Cold War Crisis. המפה המדוברת היא העולם של המשחק ההוא, האי הבדיוני Malden שהוא עולם פתוח ומסיבי בגודל של כ 62 קמ”ר.

ה

Argo כולל במצב האונליין שלו 3 מודים : Link, Raid ו-Clash. שני המודים הראשונים יזכירו לכם משחקים כמו Counter Strike ואילו המוד קלאש מתאים יותר לשחקנים שמחפשים טקטיקה ומשחק איטי יותר, תוך תכנון מסלול והשתלטות על בסיס האויב. המשחק גם מכיל מצב קו-אופ, לאלה מביניכם שרוצים להתרענן קצת עם החברים במשימות מאתגרות, ובחינם.

להורדת המשחק Argo (זמין ל-PC בלבד)עמוד 1- משחקי יריות חינמיים 1-10

עמוד 2- משחקי יריות חינמיים 11-20
כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

העמוד הקודם 1 2

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

אתם תעשו כתבה כזאת ל 2017 או 2018?

באמת? איפה unreal tournament הרביעי?