"upgrade-insecure-requests" env=HTTPS כותרת שלי תכנים בדף

20 משחקי היריות החינמיים הטובים ביותר (2016)

 

11. Loadout

steamworkshop_webupload_previewfile_368311348_preview

Loadout הוא משחק יריות אקשן מגוף שלישי שפותח ומופץ על ידי Edge of Reality, ושוחרר בינואר 2014 למחשב האישי ובסוף השנה גם לקונסולת PS4. ממוצע הביקורות החיוביות של המשחק עומד על 86% מתוך 39.5 אלף תגובות. הממוצע שלו על פי 17 מבקרים עומד על 72 מתוך 100. אפשר לראות כי הציונים טובים והמשחק שווה ניסיון, שדרך אגב, נכון להיום יש בו 6 מודים שונים יחד עם מוד שביעי שהוא הקמפיין, שמה אתה וארבעה אחרים או יותר נכנסים ל־5 עד 6 פרקים ובכל פרק יש משימה שונה עם מטרה אחרת. אם המשחק עניין אתכם, מוזמנים להוריד מפה.

12. Tribes: Ascend

Tribes-Ascend-900x506

Tribes: Ascend הוא גם משחק וותיק ברשימות שלנו, ובצדק, הוא פשוט טוב מדיי ונותן לנו הרבה דברים, כמו סוגי כוחות שונים, רובים רבים, סוגי רכבים שונים ומשודרגים כמו טנקים, מטוסים או אופנועים, מפות רחבות עם סוגי מודים שונים כדי לחקור ולהילחם יחד עם הקבוצה שלך נגד הקבוצה היריבה. ממוצע התגובות החיוביות של המשחק בסטים עומדים על 86% מתוך 6.8 אלף תגובות. ואילו הממוצע שלו על פי מבקרים עומד על 86 מתוך 100. אז אם אתם מחפשים משחק יריות אקשן מגוף ראשון חדש ומאתגר, Tribes: Ascend הוא מה שאתם מחפשים. כדי להוריד אותו, תוכלו דרך פה או פה.

13. Firefall

FFWallpaper02_1920x1080

Firefall הוא משחק אקשן יריות עם עולם פתוח מגוף ראשון שפותח ומופץ על ידי Red 5 Studios. המשחק הוכרז בשנת 2010, נכנס לבטא סגורה שנה אחרי ואילו לבטא פתוחה בשנת 2013, וביולי 2014 הוא יצא ממנה והפך למשחק מלא. כיום הוא זמין במחשב האישי ואצל קונסולת PS4. אז רקע כללי על המשחק, יש חמישה סוגים של דמויות, ובנוסף קיים PvE ו-PVP. אצל ה-PvE אתם בעצם יוצאים לעולם בחופשיות, ואתם מחליטים מתי והיכן לעשות את המשימות תוך כדי אופציה לעשות ‘נסיעה מהירה’, אם כי ב־PVP כל משימה היא ברירת המחדל שלכם ואתם מחויבים אליה. ממוצע התגובות החיוביות של המשחק עומד על 70% מתוך 7.8 אלף תגובות. להורדת המשחק לחצו פה או דרך פה.

14. HAWKEN

unnamed

Hawken הוא גם עוד משחק וותיק ברשימות משחקי היריות החינמיים אצלנו, במיוחד הוא מומלץ לחובבי הטיטאנים והטכנולוגיה המתקדמת. Titanfall אולי לא חינמי (טוב, אם לא נחשיב את ה-48 שעות שאוריג’ין מציעה עליו בחינם), אבל אם בא לכם להיכנס לגוף של טיטאן ולהילחם נגד טיטאנים אחרים, הוקן הוא המשחק שלכם. מה הוא מציע? חמישה סוגי מודים שונים יחד עם מוד הקו-אופ, 7-8 מפות, שלושה סוגי טיטאנים שונים ועוד. ממוצע התגובות החיוביות של המשחק עומד על 85% מתוך 16.960 אלף תגובות. אם המשחק עניין אתכם, מוזמנים להוריד דרך פה.

15. Defiance

defiance-game-wallpaper

Defiance הוא משחק יריות אקשן עם עולם פתוח מגוף שלישי שפותח על ידי Human Head ו־Trion Worlds שהיא גם המפיצה שלו. הוא שוחרר באפריל 2013 לקונסולות XB360, PS3 ולמחשב האישי. המשחק הפך לחינמי ביוני 2014 במחשב האישי, חודשיים אחרי לקונסולת PS3 ולקראת סוף השנה אצל קונסולת Xbox 360. שמועות אומרות כי גרסה מחודשת של המשחק לקונסולת הדור הנוכחי בפיתוח, נראה מה ייקרה בעתיד. כשאתם יוצרים את הדמות שלכם ואתם בוחרים לאיזה קבוצה אתם רוצים להשתייך, בין אם זה ‘בני אנוש’ לבין חייזרים, אתם יוצאים לעולם הפתוח ונלחמים כדי לשרוד. את הפרטים המלאים תדעו כשתשחקו בו, תוכלו דרך פה או פה.

16. Heroes & Generals

steamworkshop_webupload_previewfile_288293270_preview

Heroes & Generals הוא משחק יריות מגוף ראשון שנמצא ב’גישה מוקדמת’, עוד מאז יום השקתו ביולי 2014. המשחק מתיישב בזמן מלחמת העולם השנייה, איפה שהטכנולוגיה המתקדמת, הרובוטים והטיטאנים לא קיימים, שם אתה צריך להסתדר בכוחות עצמך. כמובן שרובים מסוגים שונים יש, טנקים ועוד סוגי רכבים שונים זמינים במשחק, ובנוסף קמפיין צדדי גם זמין, שהיא מתמקדת על מלחמה בין ארצות הברית, גרמניה וברית המעצמות שמנסים להרוס אחד את השני. Heroes & Generals זמין רק במחשב האישי, ותוכלו להוריד דרך פה או פה.

17. Survarium

maxresdefault (3)

Survarium הוא כותר מז’אנר אקשן הישרדות מגוף ראשון שפותח ומופץ על ידי Vostok Games. המשחק יצא לראשונה בינואר 2015 כבטא פתוחה, ולאחר מכן נכנס ל’גישה מוקדמת’ בחנות הדיגיטלית סטים. Survarium מכיל שלושה סוגי מודים מרכזיים, מוד ה־Team play שזה בעצם ה־PvP, ושם יש לך גישה לעוד שישה מודים ומפות שונות. המוד השני, ‘Free Play’, שמה אתה נכנס למפה ענקית עם מספר מוגבל של שחקנים, מטרתך היא לשרוד, בין אם זה לסמוך על אחרים ולשתף עמם פעולה, לבין אם זה לאסוף חפצים ולדאוג לעצמך. בסופו של דבר אם אתה מת, אתה מגיע חזרה ללובי וצריך להיכנס שוב. המוד השלישי, הקו-אופ שבעצם נותן לך גישה לקמפיין עם עוד כמה שחקנים ותקבלו משימות רנדומליות לעבור. הממוצע של המשחק בסטים לא מלהיב, והוא עומד על 50% מתוך 10.2 אלף תגובות. אז אם אהבתם ואתם רוצים לנסות, מוזמנים להוריד מפה או דרך פה.

18. Skill Special Force 2

maxresdefault (4)

Skill Special Force 2 הוא משחק אקשן יריות מגוף ראשון שפותח על ידי Dragonfly GF ומופץ בידי Gameforge. המשחק ראה אור בספטמבר 2013 אצל פלטפורמת המחשב האישי דרך החנות הדיגיטלית סטים, ומאז הוא היה כותר חינמי לקהל הרחב. כיום המשחק מכיל דברים רבים, מעל ל־38 מפות (מתוכם יש חלק שבלעדיים לרוכשי VIP) יחד עם ה-Workshop שעמו אתם יכולים ליצור את המפה שלכם. 16 מודים עם משימות שונות, בכל מוד יש גם מפות שזמינות מההתחלה, בחלק יש הרבה ובחלק יש מעט. לגבי נשקים, יש יותר מ־60+ שזמינים ועוד. פרטים מלאים אתם תגלו במשחק עצמו, שתוכלו להוריד פה.

19. APB Reloaded

20121230230638a0dcznkojyomslu5

APB Reloaded הוא משחק אקשן יריות מגוף שלישי יחד עם עולם פתוח, שבמקור פותח והופץ על ידי Realtime Worlds אך נרכש בידי K2 Network עקב בעיות שאין צורך לנמק עליהם בעלות 1.5 מיליון יורו. רקע כללי, APB הוא משחק עולם פתוח בסגנון ‘שוטרים נגד גנבים’ בעיר סאן פרו, אנחנו בוחרים אחד מהשתיים ויוצאים לעולם הפתוח. לכל קבוצה יש את המשימות שלה, עם הנשקים שלה, אנחנו יכולים להתנהג בברוטליות כלפי אחרים, מה שיגרום למשטרה לרדוף אחרינו ולגרום למוות שלנו. ממוצע התגובות החיוביות של APB עומד על 68% מתוך 23 אלף תגובות. אם המשחק מעניין אתכם ואתם רוצים להורידו, אתם יכולים דרך פה או פה.

20. Zombies Monsters Robots

zombies_monsters_robots

Zombies Monsters Robots הוא משחק אקשן יריות מגוף שלישי עם זומבים שפותח על ידי Yingpei ו־En Masse Entertainment שהיא גם המפיצה שלו. המשחק מכיל קו-אופ שמה יש לכם ארבעה מודים שונים עם משימות שונות, ומצב מרובה משתתפים גם עם ארבעה סוגים שונים של מודים. ככל שאתה משחק יותר, וככל שאתה עולה רמות יותר כך אתה פותח נשקים חדשים וגורם לדמות שלך להיות יותר חזקה. ממוצע התגובות החיוביות על המשחק עומד על 65% מתוך 2.5 תגובות, אכן, זה לא הכי טוב בעולם, אבל שווה לנסות. להוריד את המשחק תוכלו דרך פה.

עמוד 1- משחקי יריות חינמיים 1-10

עמוד 2- משחקי יריות חינמיים 11-20