מפת העולם של Assassin's Creed Shadows שווה בגודלה לזו של Origins

כך על פי סיימון למאי-קומטויס, מנהל משחק שותף ב-Ubisoft Quebec, שדן בהיקף היקום ביפן של המשחק במהלך ראיון עם האתר VGC.

את הדברים אמר בעקבות האירוע האחרון של יוביסופט (Ubisoft) – Ubisoft Forward במסגרת הסאמר גיים פסט.

לדבריו, מפת העולם של Assassin's Creed Shadows "דומה בערך" בגודלה למצרים ב-Assassin's Creed Origins. "זה בערך דומה ל-Origins, אז זה קטן יותר מוואלהלה מבחינת הטריטוריה", אמר. "יש גבולות של מים סביב יפן, אבל זה לא כמו יוון [של המשחק 'אודיסיאה'], [שהייתה] חצי מים. עם יפן זה לא המקרה. יש לנו את קווי החוף ואגם ביווה (Biwa) שהוא אגם גדול מאוד", אבל [של המפה] בערך בגודל של המקור".

זה הרבה יותר הררי ביפן, הרים קטנים ועמקים, וגילינו שרוב הדברים המעניינים נמצאים בעמקים. יש גם כמה מקדשים מגניבים על גבי הרים מסוימים, אבל לרוב זה בלתי חדיר.

סיימון למאי-קומטויס

לטענתו גודל המפה מוכתב על ידי היקף הסיפור שיוביסופט רוצה לכסות מנקודת מבט היסטורית. Shadows מתרחש ביפן של המאה ה-16, כשהמדינה פונה לדרך אכזרית לאיחוד.

הסיפור שאנחנו מתמקדים בו הוא בעיקר במרכז יפן, אז אנחנו לא מתרחבים עד לכול יפן…אז משהו חשוב קורה בקיוטו, משהו חשוב קורה באוסקה, אזוצ'י – אנחנו צריכים את המקומות האלה, וצריכים את הנאמנות של הטירות הגדולות שם.

סיימון למאי-קומטויס

במהלך אותו האירוע יוביסופט חשפה שני סרטונים של Assassin's Creed Shadows והתמקדה בעיקר בסיפור, בדמויות ובתפאורה שלה.

הסרטונים העניקו מבט מעמיק על מכניקת ההתגנבות המעודכנת של המשחק, חקר העולם והדינמיקה בין שתי הדמויות הראשיות, נאו שינובי הזריזה והמתגנבת, ויאסקה, הסמוראי הממוקד בלחימה.

Assassin’s Creed Shadows מתוכנן לצאת ב-15 בנובמבר 2024 ל-Xbox Series X|S, PlayStation 5, PC, Amazon Luna ומק. המשחק יגיע גם לאייפד בהמשך.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות