מתי תגיע עונה 2 של הסדרה "האחרונים מבינינו"?

עבר זמן מאז הסתיימה העונה הראשונה של סדרת הטלוויזיה "האחרונים מבינינו" (The Last of Us) ואנחנו כבר לא יכולים לחכות להמשך עלילותיהם של ג'ואל ואלי בעונה שנייה. מתי זה יקרה ומה הולך לקרות בה?

העונה הראשונה של סדרת הטלוויזיה The Last of Us הגיעה לסיומה, והשאירה לכולנו טעם של עוד. HBO לא חשפה יותר מדי על העונה הבאה של התוכנית, מעבר לעובדה שהיא בתכנון. כרגע אנחנו אפילו לא יודעים מתי עונה 2 עשויה להגיע, אבל בהתחשב בהרגל של HBO לחכות שנתיים בין שתי העונות הראשונות של התוכניות הגדולות שלה (כמו ווסטוורלד ו(כנראה) בית הדרקון), נראה שנצטרך לחכות זמן מה עד שזה יקרה.

בהתבסס על לוח ההפקות של HBO לכמה מהסדרות הגדולות האחרות שלה, אנחנו לא צריכים לצפות בהפסקת הטלוויזיה המקובלת של שנה אחת בלבד בין עונות של The Last of Us, מה שכנראה מביא את תאריך היציאה של העונה השנייה ל-2025 או אפילו מאוחר יותר.

ציר הזמן הזה קיבל גם תמיכה לא רשמית מכוכבת הסדרה בלה רמזי כשאמרה ל"אינדיפנדנט" שהעונה השנייה לא צפויה להגיע עד "סוף 2024, תחילת 2025".

מה תהיה עלילה של "האחרונים מבינינו" בעונה 2?

העונה הראשונה של התוכנית עיבדה את הסיפור של The Last of Us Part 1, המשחק הראשון בזיכיון, ואנחנו יודעים שעונה 2 תתמקד בסיפור של The Last of Us Part 2

המשחק The Last of Us Part 2 עסק בהשלכות של מעשיו של ג'ואל בסוף חלק 1. במילים אחרות, אם נושא הרקע של המשחק הראשון הוא אהבה, המשחק השני עוסק יותר בצד השני שלה, שנאה, ונקמה.

The Last of Us Part 2 מתרחש שנים ספורות לאחר אירועי המשחק הראשון, מה שאומר שגם העונה השנייה של "האחרונים מבינינו" תדלג בזמן. המשחק כלל כמה פלאשבקים מהשנים שחלפו, ויהיה מסקרן לראות איך HBO תבחר להתאים את הסיפור, ובאיזה סדר.

האם עונה 2 של "האחרונים מבינינו" תהיה האחרונה?

רשמית, The Last of Us חודשה רק לעונה 2 ולא משהו מעבר לזה, אבל בהתחשב בפופולריות שהיא צברה היא צפויה לקבל כמה עונות כמו שהיוצרים קרייג מזין (Craig Mazin) וניל דרוקמן (Neil Druckman) היו רוצים. השניים אישרו ל-GQ לאחר סיום העונה הראשונה שהם לא מרגישים שאפשר להתאים את הסיפור של The Last of Us Part 2 לעונה אחת בלבד של סדרת טלוויזיה.

מי זאת אבי (Abby) ומי תשחק אותה?

מי ששיחק בסדרת המשחקים The Last of Us, כבר הבין את הרמז מהפוסטר שצייץ למעלה ניל דרוקמן. הרמז הוא אבי ׁ(Abby). בהנחה שעלילה בעונה ה-2 של הסדרה תעקוב אחר העלילה של המשחק חלק 2, לאבי יהיה תפקיד משמעותי בסיפור, ועלול לסבך את היקום המוסרי של הסדרה והתהייה של מי בעצם הגיבורים ומי הנבלים בסיפור הזה.

כל דיון על מי היא בדיוק אבי, או מה חשיבותה לעלילה יכלול לבטח לא מעט ספוילרים מהמשחק אז בינתיים אנחנו יכולים רק לומר שהיא חברה ב-Fireflies ויש לה קשר אישי וישיר לג'ואל. ב-9 בינואר 2024, HBO הודיעה שקייטלין דיוור (No One Will Save You ו-Booksmart), מצטרפת רשמית לקאסט של The Last of Us בתור אבי.

מי משחק בעונה 2 האחרונים מבינינו
קייטלין דיוור תגלם את אבי בעונה 2 של האחרונים מבינינו

"תהליך הליהוק שלנו לעונה השנייה היה זהה לעונה הראשונה: אנחנו מחפשים שחקנים ברמה עולמית שמגלמים את נשמת הדמויות בחומר המקור", אמרו מזין ודרוקמן בהצהרה משותפת ל-Variety. "שום דבר לא חשוב יותר מכישרון, ואנחנו שמחים ששחקנית עטורת שבחים כמו קייטלין תצטרף לפדרו, בלה ושאר בני המשפחה שלנו".

יחד עם הליהוק של דיוור לתפקיד אבי, HBO הודיעה כי קתרין אוהרה (Schitt's Creek, Beetlejuice,) השחקנית הקנדית בת ה-69 תצטרף לצוות השחקנים בתפקיד לא ידוע.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות