הג'וקר חוזר מהמתים ב"יחידת המתאבדים" הבא

הג'וקר החדש צעיר יותר, עדיין לא הגיע למעמד של נבל-על ויותר שחקן קבוצתי מאז שהיה חבר ביחידת המתאבדים בעולם שלו

בתחילת חודש הבא (2/2) צפוי לצאת המשחק "יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" (Suicide Squad: Kill The Justice League) צפוי לצאת בסוף חודש זה וחברת רוקסטדי (Rocksteady) טענה בשבוע שעבר שהמשחק הוא "בקלות המשחק הכי גדול שלנו" מבחינת נרטיב.

המשחק מוגדר ביקום שנוצר על ידי סדרת באטמן: ארקהם וארבעת הדמויות הראשיות בו יהיו הנבלים הארלי קווין המופרעת (Harley Quinn), הצלף ומתנקש העילית דדשוט (Deadshot), קינג שארק והגנב האופורטוניסט קפטן בומרנג (Captain Boomerang) שיישלחו לבצע משימות בעלות אופי התאבדותי. אבל צוות יחידת המתאבדים לא יהיה מוגבל רק לארבע הדמויות הניתנות למשחק; הג'וקר הוא דמות נוספת, והוא יוחזר לחיים הודות לשימוש של רוקסטדי במולטי-יקום (multiverse) או כפי שקראה לזה DC Comics ב-35 השנים האחרונות, Elseworlds.

ג'וקר צעיר יותר, עדיין לא נבל-על

מעריצי סדרת המשחקים של באטמן בוודאי זוכרים שהגרסה של רוקסטדי לג'וקר מ-Batman: Arkham Asylum ו-Arkham City מתה ב-Arkhamverse. הג'וקר שמגיע ל"יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" מגיע מעולם חלופי בו הוא "לא הגיע למעמד של נבל-על לפני שברייניאק פלש" לעולמו, הסבירה רוקסטדי בסרטון חדש. הוא צעיר יותר, "לא תלוי בדרך אחרת", ויותר שחקן קבוצתי, מאז שהיה חבר ביחידת המתאבדים בעולם שלו.

suicide squad kil the justice league dlc joker

גרסה זו של הג'וקר תשתמש במטריה מונעת רקטות כדי לחצות את מטרופולין ולהכות את אויביו. כמובן, הוא גם משתמש בנשק חם כמו שאר הסגל. Rocksteady מכינה גם עוד הפתעות בהמשך: הג'וקר החדש הוא רק הראשון מבין המגויסים החדשים של יחידת המתאבדים שתוכל לפגוש דרך התוספות המתמשכות ל- Kill the Justice League, שלפי השמועות גם רואים את דת'סטרוק (Deathstroke) ומיסז פריז (Mrs. Freeze) יצטרפו להרכב הנבלים שניתן לשחק בהם.

הג'וקר יגיע ל-Suicide Squad: Kill the Justice League במרץ כחלק ממפת הדרכים של Rocksteady של תוכן לאחר השחרור. "כל עונה תשנה את האופן שבו אתה משחק את המשחק ותהיה לנושא סביב נבל DC", טוענת רוקסטדי בסרטון האחרון שלו, בו נראים מראות קפואים של מטרופוליס וחזרה ל-Arkham Asylum. המפתחת אמרה שתוכנית התוכן שלה "הולכת להיות אחת החוויות הנדיבות, הידידותיות לשחקנים, לאחר ההשקה הקיימות".

"יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" ישוחרר ב-2 בפברואר לקונסולות PS5 ו Xbox Series X וגם למחשב האישי.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות