"שליחות קטלנית: ההתחלה" תגיע לנטפליקס ב"יום הדין"

סדרת אנימה חדשה וראשונה בזיכיון "שליחות קטלנית" תנחת בנטפליקס בדיוק ב"יום הדין" - 29 באוגוסט. פוסטר חדש נחשף וטריילר צפוי להגיע כבר מחר

סדרת אנימה חדשה "שליחות קטלנית: ההתחלה" (Terminator Zero) נמצאת באופק ותגיע לנטפליקס (Netflix) בחודש הבא. הסדרה צפויה להעניק לזיכיון מלא האקשן את הבכורה שלו בז'אנר זה, והודות לנטפליקס ו-Production I.G., הסדרה תרחיב את מה שאנחנו יודעים על היקום של טרמינייטור.

כפי שניתן לראות למטה, הפוסטר החדש מגיע היישר מנטפליקס, והוא די מעורר מחשבות מטרידות. החזות המרכזית מתמקדת בזוג מחוץ למסגרת המחזיקים ידיים, אבל אין שום דבר רומנטי בקלוז אפ. עם אש בוערת ברקע, הכרזה מציגה אדם המחזיק ידיים עם שלד רובוטי, כך שנראה כי Terminator Zero מיועד לטרגדיה כלשהי.

תשכחו מקונור- הכירו את מלקולם לי

"שליחות קטלנית: ההתחלה" מבוססת על היקום הקולנועי שנוצר על ידי ג'יימס קמרון, אבל השואו ראנר מאטיסון טומלין לא עשה שום סוג של המשך. הסדרה תעביר את המיקוד ממשפחת קונור ובמקום זאת תספר את סיפורו של מלקולם לי, מדען שקרוב ליצירת בינה מלאכותית שיכולה להתחרות בסקיינט. כאשר המחסל נשלח אל העבר כדי לעזוב את לי, נראה חייל בשם איקו (Eiko) שמגיע לשמור על המדען, והמרוץ להביס את סקיינט שועט משם קדימה.

ביפן, מלקום לי פיתח מערכת בינה מלאכותית שנועדה ועשויה להתחרות בסקיינט. כשיום הדין מתקרב ב-1997, לי מוצא את עצמו ואת שלושת ילדיו נרדפים על ידי מתנקש רובוט לא ידוע, וחייל מסתורי משנת 2022 נשלח להגן עליו.

מתוך תיאור הסדרה
אנימה שליחות קטלנית

עם שמונה פרקים בקנה, נראה ש-Terminator Zero, יצירתו של מסאשי קודו (Masashi Kudō) היא תצפית שאפתנית ומסקרנת על יקום טרמינייטור.

מעריצים ברי מזל ב-Anime Expo השבוע יקבלו הזדמנות להציץ על קטעים מהסדרה לקראת הבכורה שלה באוגוסט. נטפליקס אישרה שהיא תציג הצצה ל-Terminator Zero בכנס, ואז תתחיל הספירה לאחור לבכורה באוגוסט, בדיוק בתאריך של "יום הדין".

"שליחות קטלנית: ההתחלה" תשודר בנטפליקס ב-29 באוגוסט, 2024.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות