"יחידת המתאבדים הוא בקלות המשחק הכי גדול שלנו"

Rocksteady מפתחת סדרת Arkham טוענת שהמשחק הקרוב של "יחידת המתאבדים" הוא "בקלות המשחק הכי גדול שלנו" מבחינת נרטיב

המשחק "יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" צפוי להגיע אלינו בתחילת חודש הבא, ה-2 בפברואר, כותר נוסף בסדרת Suicide Squad ונראה שהמפתחת מאוד בטוחה בשחרור הקרוב.

חברת וורנר ברוס (Warner Bros.) הפתיעה השבוע כשהסירה את ה-NDA של מבחני אלפא, ואפשרה לעיתונאים להעלות תכנים לרשת מתוך Suicide Squad: Kill The Justice League.

בגיליון האחרון של מגזין Play, מנהל המוצר דריוס סדגיאן (Darius Sadeghian) הביע אמון מוחלט במשחק ושיגר מילים מבטיחות הנוגעות לסיפור של יחידת המתאבדים, שמעריצי משחקי Arkham ישמחו לשמוע.

זה עדיין מלא ב-DNA שמזרים את סדרת Batman: Arkham – היסודות האלה של הסיפור והדמות הם מרכזיים לחלוטין בתהליך שלנו. מבחינת סיפור, זה בקלות המשחק הכי גדול שלנו.

אז מה הסיפור של יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק?

המשחק "יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" מבוסס על צוות "יחידת המתאבדים" מאת DC קומיקס, יחידת עילית של נבלי-על ואנטי-גיבורים הנשלחים לבצע משימות בעלות אופי התאבדותי. זהו משחקה הרביעי של אולפני רוקסטידי (Rocksteady) מבוסס קומיקס, אולפן מוערך שחתום על סדרת המשחקים המצליחה "באטמן: ארקהם". תוכלו לשחק במצב לשחקן יחיד או במצב קו-אופ (co-op).

Suicide Squad: Kill the Justice League מוגדר כמשחק אקשן הרפתקאות בעולם פתוח שמבוסס על מטרופוליס (עיר בדיונית שמופיעה בספרי קומיקס בהוצאת DC קומיקס, הידועה בעיקר כביתו של סופרמן). המשחק מוגדר ביקום שנוצר על ידי סדרת באטמן: ארקהם וארבעת הדמויות הראשיות יהיו הארלי קווין המופרעת (Harley Quinn), הצלף ומתנקש העילית דדשוט (Deadshot), קינג שארק והגנב האופורטוניסט קפטן בומרנג (Captain Boomerang).

"יחידת המתאבדים: לחסל את ליגת הצדק" ישוחרר ב-2 בפברואר לקונסולות PS5 ו Xbox Series X וגם למחשב האישי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


מקור: Games Radar


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות