הפיראטים כבר כאן: הבטא למשחק Skull and Bones פתוחה לכולם

ה-IP החדש של יוביסופט זמין לכולם להתנסות בחינם במהלך הבטא הפתוחה בין התאריכים 8-11 בפברואר

Skull and Bones הוכרז בתערוכת E3 2017 כמשחקה הראשון של המפתחת Ubisoft Singapore, ששאבה השראה מהקרבות הימיים של Assassin's Creed IV: Black Flag. המשחק שאושר כי יכלול קמפיין לשחקן יחיד, נחשף רשמית ביולי 2022 וצפוי לצאת ב-16 לחודש זה.

המשחק גם הוצג באירוע האחרון של חברת יוביסופט, Ubisoft Forward 2023. צפו בטריילר החדש לכבוד כניסתו של המשחק לשלב הבטא הפתוחה:

Skull and Bones – בטא פתוחה לכולם

כעת, לקראת יציאת המשחק, יוביסופט מאפשרת בטא פתוחה ל-Skull and Bones (לכניסה לבטא לחצו כאן). שחקנים שרוצים לחוות סוף סוף את פנטזיית הפיראטים שלהם יקבלו הזדמנות לשחק מוקדם בבטא פתוחה בסוף השבוע הזה בין התאריכים 8-11 לפברואר.

הבטא הפתוחה תכניס אתכם ישר למים, תרתי משמע, מאזור ההתחלה של האי האדום ועד איי הודו המזרחיים, חוף אפריקה והים הפתוח. תוכלו להתחיל בדירוג עם חוזי הקמפיין העיקריים של המשחק, כמו גם לקחת על עצמכם חוזים צדדיים ופרסים ולהתעסק עם אירועים עולמיים. המשחק מתרחש בסוף המאה ה-17, שיא תור הזהב ההיסטורי של הפיראטיות.

הבטא הפתוחה זמינה לשחקני המחשב (באמצעות Ubisoft Connect או Epic Games Store), Xbox Series X|S ו-PS5. המשחק תומך בקרוספליי ובקרוס-פרוגריישן במהלך תקופת הבטא הפתוחה, וכל התקדמות שתעשו בסוף השבוע הזה תעבור למשחק המלא, אם תרכשו אותו כמובן.

Skull and Bones ישוחרר ב-16 בפברואר למחשב האישי, Xbox Series X|S ו-PS5.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות