עונה 2 של "האחרונים מבינינו" תכיל 7 פרקים בלבד

באנר TMS

בזמן שאנחנו ממתינים בסבלנות להגעתה של עונה שנייה לסדרת הטלוויזיה "האחרונים מבינינו" (The Last of Us), שצפויה להגיע ב-2025, מתווספים להם לאט לאט עוד פרטים עליה.

סדרת המופת של HBO תחזור סוף סוף ב-2025, אבל יהיו לה פחות פרקים מהעונה הראשונה. יוצרי הסדרה קרייג מאזין וניל דרוקמן אמרו לאתר  Deadline שהעונה השנייה תכלול שבעה פרקים בלבד, שניים פחות מהעונה הראשונה.

כשאתה עושה את זה, אתה מחפש נקודות שבירה טבעיות, וכפי שהצבנו את זה, העונה, נקודת השבירה הלאומית הרגישה כאילו היא הגיעה אחרי שבעה פרקים.

קרייג מאזין

מאזין הסביר שחומר הסיפור שהצטבר מחלק ב' של המשחק (The Last of Us II) הוא הרבה יותר מחומר הסיפור שהיה במשחק הראשון, אז חלק ממה שהם היו צריכים לעשות מההתחלה היה להבין איך לספר את הסיפור הזה על פני עונות.

דיבורים על עונה שלישית, ואולי רביעית

כמה מעריצים תהו אם העונה השנייה תהיה הסוף של הסדרה, והאמת שאני ביניהם, אבל, נראה שקיבלנו תשובה שכולנו נהיה מרוצים ממנה; למעשה, מאזין ודרוקמן רומזים על עונה שלישית "גדולה משמעותית" שיכולה אפילו להוביל לעונה רביעית.

מאזין טוען שהוא ודרוקמן לא חושבים שיוכלו לספר את הסיפור אפילו תוך שתי עונות [2 ו-3] כי הם לוקחים את הזמן ועוברים מסלולים מעניינים שעשו גם בעונה 1. ההרגשה היא שכמעט בוודאות הולך להיות – "שכל עוד אנשים ימשיכו לצפות והם יכולים להמשיך לייצר יותר טלוויזיה – עונה 3 תהיה גדולה משמעותית. ואכן, הסיפור עשוי לדרוש עונה 4."

ג'ואל מול אלי כוכבי הסדרה האחרונים מבינינו
"האחרונים מבינינו" – עונה 2 בשנה הבאה (תמונה: HBO)

לפרורטוקול, הסדרה עדיין לא חודשה לעונה שלישית (או רביעית) באופן רשמי, אבל אם העונה השנייה תהיה מוצלחת כמו הראשונה, אפשר להמר שזה מה שיהיה. למרות הדיבורים על פרק שלישי, מאזין אמר שהם לא יעברו מעבר לחומר המקור של שני המשחקים הראשונים.

כמעריץ, אני נרגש שאולי יהיה משחק Last of Us חלק 3. כיוצר שותף של תוכנית הטלוויזיה הזו, אין עולם שבו הייתי רוצה שהתוכנית שלנו תחרוג מחומר המקור שיש לאנשים בעולם.

קרייג מאזין

הסדרה של שני האנשים המוכשרים האלה, כפי שאנשים מכירים אותה ב-HBO הולכת לכסות את החומר מהמשחק השני ולאחר מכן לא מעט חומר שרלוונטי לסיפור הזה, אבל, מאזין מדגיש שהעלילה שנכתבת ושתיכתב בהמשך, נודדת בשבילים חדשים ומעניינים, סיפורים בלתי נראים שסופרו בתוך ההקשר של חומר המשחק הזה.

 עונה 2 של "האחרונים מבינינו" (The Last of Us) נמצאת בהפקה כבר כמה חודשים טובים ומראה חדש של ג'ואל (פדרו פסקל) ואלי (בלה רמזי) נחשפו על ידי קייסי בלויס, יו"ר ומנכ"לית HBO ומקס תוכן. זה קרה במהלך אירוע התגלית של האחים וורנר (Warner Bros. Discovery Upfront).

אתמול גם דווח כי גרסת ה-PC לרימסטר של The Last of Us Part 2 מוכנה לפחות 7 חודשים, ונטען כי סוני מחכה לעיתוי הנכון עבור גרסה זו, ככל הנראה בסמוך להשקת העונה השנייה של סדרת הטלוויזיה.

מועד היציאה של עונה 2 של "האחרונים מבינינו" מוגדר כרגע כ"2025".

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות