שמועה: God of War Ragnarok ישוחרר למחשב ברבעון הראשון של 2025

חלון היציאה של גרסת המחשב למשחק God of War Ragnarok נחשף על ידי מקורב לתעשייה

מקורב לתעשייה בשם הכינוי Silknigth, שסיפק את מסגרת זמן השחרור של Ghost of Tsushima ימים לפני ההכרזה הרשמית פנה ל-X כדי לרמוז בצורה עבה על תאריך שחרור של גרסת המחשב למשחק God of War Ragnarok.

בהקשר לתאריך השחרור של המשחק, הא הגיב ואמר שהוא לא ייצא עד הרבעון הראשון של 2025.

זה יכול להיות מעט מאכזב למעריצים שקיוו ש-God of War Ragnarok ישוחרר למחשב בשנה זו, 2024, אבל בהתחשב בקצב שסוני מביאה השנה הרבה משחקים בלעדיים לפלייסטיישן לשעבר למחשב האישי, מעט מנחם.

זה לא יהיה לגמרי בלתי צפוי לראות את God of War Ragnorok עושה את דרכו למחשב בסופו של דבר, מכיוון שסוני מתכננת להביא הרבה כותרי פלייסטיישן של צד ראשון למחשב.

המשחק הבלעדי הבא שצפוי להגיע למחשב הוא Horizon Forbidden West, שיושק השבוע. אחריו, מחכה לנו גרסת המחשב של Ghost of Tsushima Director's Cut, שיושק ב-16 במאי.

אם זה לא מספיק, גרסת רימסטר של "האחרונים מבינינו חלק 2" (The Last of Us Part II Remastered) צפויה להגיע גם למחשב האישי השנה, אם כי טרם אושר תאריך יציאה.

God of War Ragnarok בגרסת המחשב צפוי לכלול את הרחבת Valhalla, שמוסיפה roguelite spin למשחק.

כתבות באותו נושא:

God of War: Ragnarök הוא משחק הרפתקאות-פעולה שפותח על ידי "Santa Monica Studio". המשחק שוחרר ב-9 בנובמבר 2022 עבור פלייסטיישן 4 ופלייסטיישן 5, והוא מהווה את הפרק התשיעי בסדרת "God of War", והמשך ישיר למשחק "God of War" משנת 2018 (ששוחרר ל-PC).

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות