קרח ואש: קרייטוס יקבל מהלכי קרב חדשים ב-God of War Ragnarok

נחשפו רשמית כמה פרטים גדולים על הלחימה ב God of War Ragnarok, כולל העובדה שלקרייטוס תהיה "חבילה חדשה לגמרי" של כוחות יסוד, כמו גם שני מגנים שונים מאוד

המידע החדש מגיע באדיבות Game Informer, שחשף גם כמה צילומי מסך חדשים. בשיחה על הקרב של God of War Ragnarok, מעצב הקרב הראשי מיהיר שת (Mihir Sheth) אמר שהם רוצים שזה ירגיש כאילו קרייטוס משחק עם האוכל שלו. זה באמת מה שהוא אמר (wanted it to feel like Kratos is playing with his food).

כוחות של קרח ואש

"זו פילוסופיה פנימית שהייתה לנו מאז ומעולם", אמר שת. "קראטוס משחק עם האוכל שלו. ניסינו ליצור מערכות שאתה רוצה לעסוק בהן שהן מהנות, מאוד שובבות, הרבה מסלולים שונים. וכשהסתכלנו על הקרב במשחק האחרון, היינו כמו, 'אנחנו יכולים לדחוף את זה עוד יותר: אנחנו יכולים למצוא צעצועים ודרכים חדשות לשחק עם אויבים ואסטרטגיות.' זה היה העיקרון המנחה יותר מכל דבר אחר".

אחת מהמערכות החדשות ב-God of War Ragnarök מעניקה לקרייטוס כוחות יסוד חדשים של קרח ואש, אותם הוא יוכל לעבור על ידי לחיצה על משולש. זה יפגע בגרזן או להבי הכאוס של קרייטוס עם "מהלכי חתימת נשק". האחד נקרא Frost Awaken ומקפיא אויבים, והשני נקרא Whiplash (אין קשר לסרט המדהים, למרות שהוא שייך לסוני) וגורם נזק אש.

המעריצים כבר לא יכולים לחכות למשחק הבא, אחרי ההצלחה ההיסטרית של המשחק God of War (2018), ששובץ במשחקי PS Plus החינמיים לחודש יוני וקיבל גם גרסת PC (ביקורת שלנו כאן), לראשונה בהיסטוריה של הסדרה (תודה, סוני). בחודש שעבר נחשפה מהדורת Jotnar Edition הכוללת את הפטיש של ת'ור ואזלה תוך שעות ספורות.

סוני שהשלימה סופית את רכישתה של באנג'י, בונה על המשחק הזה שימשיך למכור לה קונסולות חדשות.

God of War Ragnarok ישוחרר לפלייסטיישן 5 ולפלייסטיישן 4 (PS4PS5ב-9 בנובמבר, 2022.

מקור- Game Informer


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות