מירוצי האופנועים בדרך לדור הבא: Ride 4 הוכרז גם ל- PS5 ו- Xbox Series X

Ride 4 הוכרז גם לקונסולות של הדור הבא וזה יקרה בינואר, 2021. טריילר חדש ונוצץ נחשף וההזמנות מראש למשחק מתחילות היום


חברת Milestone הודיעה היום כי משחק מירוצי האופנועים Ride 4 ישוחרר גם ל- PS5 ול- Xbox Series X, ויהיה שדרוג בחינם לשחקנים שרכשו את המשחק בדור הנוכחי. בהודעה לעיתונות הכריזה המו"ל כי Ride 4 ישוחרר ב- 21 בינואר 2020 לפלייסטיישן 5 ולאקסבוקס SX.
שחקנים שירכשו את גרסת Ride 4 ל- PS4, יוכלו לקבל גרסת PS5 בחינם ללא תוספת תשלום עד 30 באפריל 2021, וזה מכסה גם את חבילות ההרחבה,DLC. שחקני Xbox One יקבלו את גרסת הדור הבא באמצעות תכונת ה- Xbox Series X Smart Delivery, גם ללא עלות נוספת. הטריילר החדש לדור הבא נראה מרשים:

הקונסולות של הדור הבא יוכלו להריץ את המשחק במהירות 60fps וברזולוציה "עד" 4K. זהו רמז לכך שהמשחק לא יפעל ברזולוציית- 4K טבעית בשתיהן, אלא רק באחת מהקונסולות. נצטרך לחכות ולראות. כך או כך, מיילסטון מבטיחה שחווית הרכיבה תהיה "מדויקת, מספקת וטבעית" יותר בזכות העצמה הנוספת של קונסולות הדור הבא.

משחק מירוצי אופנועים רייד4

ב- PS5, שחקנים יחוו פידבק הפטי (haptic feedback) באמצעות התכונה המתקדמת של בקר המשחק DualSense של PS5, ויאפשרו לשחקנים להרגיש את הרטט כמו פעם. גם לגז ולבלמים תהיה התנגדות משלהם, ו- SSD יביא לזמינות טעינה "מופחתות משמעותית", כלומר פחות זמן בטעינת מסכים וטקסטורות.

הזמנות מראש מתחילות היום

מיילסטון שותפה עם שניים מהמותגים האייקוניים ביותר בעולם הדו-גלגלי, ימאהה מוטור וברידג'סטון. ימאהה מוטור, השותפה העיקרית של מילסטון ל-RIDE 4, תוצג גם באריזה המהודרת של המהדורה המיוחדת RIDE 4 המוקפדת, המוקדשת לימאהה R1 2020 האייקונית ותאפשר גם גישה ל- Pass Pass.

משחק מרוצי אופנועים Ride 4

היום מציין גם את תחילתן של הזמנות מראש הדיגיטליות ל-Ride 4: כל מי שיזמין מראש את המהדורה הסטנדרטית ב- PS4 וב- Xbox One, יקבל חבילת בונוס עם 2 אופנועים, 5 אירועים חדשים ועוד הישג / גביע נוסף, ואילו חבילת הבונוס בהזמנה מראש של המהדורה המיוחדת תכלול 4 אופנועים אייקוניים, 10 אירועים חדשים, 2 הישגים / גביעים נוספים וגישה מוקדמת למשך 3 ימים לפני ההשקה. ב- Steam, הבונוס להזמנה מראש יבטיח הנחה של 10% על מחיר המשחק, 2 אופנועים אייקוניים, 5 אירועים חדשים והישג נוסף אחד.

Ride 4 ישוחרר ב-8 באוקטובר ל- PS4, Xbox One ול-PC, וב-21 בינואר, 2021, ל- PS5 ול- Xbox Series X.


 


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות