דיווח: PS5 Pro תיחשף בספטמבר 2024, פרטים חדשים על המפרט

מפרט טכני ופרטים נוספים של הקונסולה הבאה והחזקה של סוני PS5 Pro יתכן ודלפו. מועד החשיפה ככל הנראה יהיה בספטמבר 2024

משתמש בפורום חובבי המשחקים Reset Era טוען שיש לו מידע חדש לגבי מפרט החומרה של ה-PS5 Pro השמועות (שם הקוד Trinity). לטענתו, ה-SoC של קונסולת הדור האמצעי (שם הקוד Viola) שומר על ארכיטקטורת ה-Zen2 CPU שנמצאת ב-PS5 הקיים לצורך תאימות, אך התדר יהיה שוב דינמי עם מהירות שיא של 4.4GHz.

השבב יכלול 64 KB של מטמון L1 לכל ליבה, 512 KB של מטמון L2 לכל ליבה, ו-8 MB של L3 משותף (4 MB לכל CCX).

המקור טוען שארכיטקטורת העיבוד הגרפי של ה-PS5 Pro מבוססת על RDNA3, אם כי היא לוקחת תכונות מעקב אחר קרניים מ-RDNA4. הקונסולה תכלול 16GB של זיכרון GDDR6 של 18GBps, עם אפיק זיכרון של 256 סיביות ורוחב פס זיכרון של 576GB/s.

בנוסף, ה-XDNA2 NPU יוצג במטרה להאיץ את טכניקת העלאת קנה המידה של סוני שאמור להיות אחד ממוקדי הליבה של ה-PS5 Pro. המטרה של סוני היא לקבל פלט 4K יציב בקצבי פריימים גבוהים מ-30 פריימים לשנייה. עדיין לא מתקרב ליכולות העילאיות של מחשב גיימינג, למרות השכנועים של סוני.

לקינוח, המקור טוען כי ה-PS5 Pro צפויה להיחשף בספטמבר, 2024 ולא בנובמבר כמו שדיווחנו בעבר.

כמובן, שום דבר מהמידע הזה למעלה לא אושר רשמית עדיין. למען האמת, סוני אפילו לא אישרה את קיומו של דגם Pro בשלב זה, אלא הוא נלקח ממסמכים הקשורים לרכישת הענק של מיקרוסופט (אקטיביז'ן). כך שיש לקחת בינתיים את כל המידע בעירבון מוגבל.

כתבות באותו נושא:

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


מקור

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות