סייברפאנק באטל רויאל: צפו בגיימפליי מתוך Off The Grid

משחק הבאטל רויאל המשלב נרטיב סיפורי, נראה מבטיח בסרטון הגיימפליי החדש שלו

Gunzilla Games חשפה בגיימסקום 2022 את Off The Grid (OTG), משחק יריות Battle Royale 2.0 מגוף שלישי המתרחש בעתיד סייברפאנק דיסטופי. בשבוע האחרון החלו לצוץ סרטוני בגיימפליי מתוך המשחק.

המשחק מבוסס על המנוע הגרפי של אפיק-Unreal Engine 5 והצילומים בסרטון מציגים את המשפיענים DrDisRespect, Clix ו-Imperialhal משחקים ביחד. צפו:

על פי החברה, מדובר במשחק BR שאין כמותו, שכן, OTG שואף להרחיב את הז'אנר באמצעות דגש חזק על התקדמות נרטיבית, לתת לשחקנים את החופש לשלוט בסיפור ולהשפיע על המשחק עם כל החלטה שהם מקבלים.


Off The Grid זורק שחקנים למלחמת חברות סמויה בין שלוש חברות באי הדמעות הטרופי והדיסטופי. בשילוב PvE ו-PvP, תחוו קרבות באטל רויאל קדחתני של 150 שחקנים בתור cyberlimbed Zero, שנלחם כדי לשרוד ובו זמנית לוקח על עצמו קמפיין באורך של 60 שעות

הליבה של החוויה והנרטיב היא הדרך הייחודית שבה גיימרים יכולים ליצור, להתאים אישית ולסחור בפריטים שלהם במשחק אחד עם השני. ב-OTG, שחקנים נלחמים כדי לשרוד את הקרבות הארגוניים החשאיים של העתיד.

‏ז'אנר הבאטל רויאל ממשיך להיות אחד הז'אנרים הפופולריים במשחקי היריות. פורטנייט, אפקס, וורזון, רובלוקס ו PUBG נחשבים לפופולריים ביותר.

Off The Grid ישוחרר "בקרוב" ל-PlayStation 5, Xbox Series X|S ולמחשב האישי.

עמוד הבית של המשחק

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות