פרסומת

פורטנייט: עונה 4 נוחתת עם אי חדש וגרפיקה משופרת

להיט הבאטל רויאל זוכה לעדכון גדול במיוחד עם עונה חדשה ושלל שיפורים גרפיים

Epic Games השיקה את הפרק הרביעי של פורטנייט (Fortnite) עם עונה חדשה למשחק הבאטל רויאל הפופולרי שלה. זו לא סתם עונה חדשה, מכיוון שהפעם נוצר אי חדש לגמרי, הכולל מיקומים מרכזיים כדוגמת 'המצודה', 'כיכר הסדן', 'בסטיון האכזרי' ו'שדות הפרנז'ה'.

תוספות משחק כוללות את אופני העפר Trail Trasher, היכולת להסתער על מכשולים על ידי ריצה לעברם, וכמובן, כלי נשק ופריטי ריפוי חדשים. יש דמויות חדשות פופולריות כמו הענק הירוק, ג'ראלט מסדרת משחקי The Witcher, ו-Doom Slayer ממשחקי דום, כפי שאתם יכולים לראות מהתמונה הממוזערת של הטריילר כאן למטה.

גרפיקה משופרת

Epic Games שיפרה גם את הגרפיקה של המשחק על ידי עדכון פורטנייט פרק 4 למנוע הגרפי-Unreal Engine 5.1. בעוד שהמשחק כבר רץ על Unreal Engine 5, המפתחים מנצלים כעת את מלוא התכונות העיקריות שלו, בעיקר Nanite ו- Lumen.

תכונת ה-Nanite מאפשרת להציג גיאומטריה מורכבת ועמוקה יותר ואילו Lumen מוסיפה השתקפות מעקב אחר קרניים (רייטרייסינג) והשתקפויות תאורה תוך כדי שמירה 60 פריימים לשנייה (FPS). שימו לב שה-NVIDIA DLSS מושבת כעת מכיוון ש-Epic מבטיחה שהמשחק רץ כהלכה במבנה החדש הזה.

גרפיקה משופרת בפורטנייט עונה 4

בקונסולות הנוכחיות (PlayStation 5 ו-Xbox Series S|X), שחקני Fortnite Chapter 4 עדיין יכולים ליהנות מ-Nanite, Lumen, Virtual Shadow Maps ו-Temporal Super Resolution, בתנאי שהם מכבים את מצב 120 FPS בחלק הגרפי של ההגדרות ווידאו.

כתבות נוספות

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפה בכל התגובות